Właśnie dobiegł końca cykl seminariów z zakresu instalacji wody lodowej, który odbył się w czterech polskich miastach: Warszawie, Gdańsku, Katowicach i Wrocławiu. Spotkania zorganizowane zostały przez Danfoss Poland we współpracy z ekspertami technologii i projektowania firm Carrier, Grundfos i IQ Controls.

Warszawa, Gdańsk, Katowice i Wrocław-tegoroczna edycja szkoleń z zakresu instalacji wody lodowej. Sprawdź jak było!

Seminaria zorganizowane zostały dla projektantów z całej Polski, a podczas 4 spotkań przeszkolono ponad 200 osób. Tym razem organizatorzy opracowali tematy w taki sposób, aby uczestnicy mogli spojrzeć na instalację szerzej, a nie od strony jednego produktu.

Na spotkaniu organizowane były 4 bloki tematyczne, w których przedstawiono energooszczędne rozwiązania dostepne w ofercie każdej z firm.

Cały cykl miał szczególny wydźwięk, ze względu na zaprezentowanie najnowszego rozwiązania firmy Danfoss, jakim jest napęd cyfrowy NovoCon® S. Pozostałe bloki tematyczne poświęcone były: optymalizacji rozwiązań węzłów wody lodowej (Carrier), doborom i pracy pomp MAGNA3 oraz TPE3 na instalacjach wody lodowej (Grundfos), z kolei podstawy systemów BMS w budynkach komercyjnych zaprezentowała firma IQ Controls. Wszystkie tematy cieszyły się dużym zainteresowaniem, co odzwierciedlała wysoka frekwencja oraz duża ilość pytań ze strony uczestników.


Zobacz też:

Zakończenie panelu technicznego aboutAir.