Firma Tani Opał po raz kolejny wprowadza nowe rozwiązanie sprzedażowe, sprzyjające komfortowi zakupów węgla w Internecie. Tym razem producent i dystrybutor ekogroszku jako pierwszy decyduje się na zmniejszenie o połowę wagi minimalnego zamówienia. Ekogroszek od dawna można kupić wypełniając jedynie formularz w sklepie internetowym, jednak od dziś tylko na www.taniopal.pl minimalna waga zamówienia, to tylko pół tony – 500 kg produktu węglowego z dostawą gratis.

Waga ma znaczenie – odchudziliśmy minimalną dostawę
Marka Tani Opał przyzwyczaiła nas do wygodnych i czystych zakupów materiałów opałowych w sklepie internetowym. Po zmianie designu i funkcjonalności toreb wszystkich 11. produktów węglowych przyszedł czas na kolejne udogodnienie dedykowane przyszłym, nowym i wieloletnim Klientom. Już teraz minimalne zamówienie złożone w sklepie internetowym, to nie tona, a 500 kg.

Testowanie różnorodności i dopasowanie do potrzeb

- Nowe działanie sprzedażowe, które wdrażamy to propozycja wpływająca na znaczne podwyższenie komfortu zakupów w sklepie internetowym Tani Opał. U podłoża tej decyzji leży wygoda Klientów. Firma decydując się na wprowadzenie nowej wagi minimalnej, jako pierwsza na polskim rynku handlu materiałami opałowymi daje swoim Klientom nowe możliwości wykorzystania efektywności różnorodnych produktów. Tym bardziej, że każda rodzina ma inne potrzeby, które dodatkowo kilkukrotnie zmieniają się w ciągu roku. Udogodnienie to daje możliwość dopasowania odpowiedniego produktu do dynamicznie zmieniających się warunków pogodowych. Im zimniej tym zazwyczaj wyższej energetyczności węgla potrzebujemy. Półtonowa dostawa, to także ukłon w stronę posiadaczy automatycznych kotłów, którzy dysponują niewielką powierzchnią magazynową. Nieduże zamówienie w połączeniu ze stosunkowo częstymi zakupami dadzą naszym Klientom rozwiązanie „palącego problemy”, braku miejsca na składowanie opału. Wspomnę jeszcze, że to dobra propozycja dla osób dysponujących niewielkim miesięcznym budżetem przeznaczonym na ogrzewanie. – mówi rzecznik prasowy Tani Opał Łukasz Lewicki.

Zakupu ekogroszku można dokonać również w sieci marketów budowlanych w całej Polsce. Obniżona wartość wagowa minimalnego zamówienia w sklepie internetowym, to doskonała alternatywa dla takich detalicznych zakupów. Warunki dostawy w przypadku minimalnego zamówienia nie zmieniły się, są identyczne jak w przypadku wielotonowych zakupów. Nadal towar dostarczany jest przez kuriera na stabilnej i szczelnie opakowanej palecie. Rozładunek dokonywany jest przy użyciu wózka widłowego. A koszty dostawy, to nadal 0 zł.

Półtonowa dostawa w minimalnej cenie

Ekogroszek marki Tani Opał, to optymalne źródło ciepła i ciepłej wody użytkowej dla całej rodziny. Wartość opałowa w wysokości 20-22 MJ/kg, ciepło spalania rzędu 25-27 MJ/kg oraz wilgotność na poziomie 20% w stosunku do atrakcyjnej ceny gwarantują satysfakcję z osiąganych temperatur. Za sprawą wysokiego współczynnika kruszenia produkt przeznaczony jest do kotłów z automatycznym podajnikiem. Znikoma zawartość siarki w ekogroszku pozwala dbać o środowisko, stan techniczny kotła i przewody kominowe, które poprawnie eksploatowane dłużej będą sprawne. Dodatkowo niska zawartość popiołu oznacza mniej absorbującą obsługę urządzenia grzewczego. Stosowanie ekogroszku wyklucza ryzyko zrywania zawleczek bezpieczeństwa, zmniejsza zużycie podajników paliwa, minimalizuje procesy szlakowania i koksowania.
Więcej informacji na stronie: www.taniopal.pl

Komentarze

 • sporo kalotii, ale czasem mokry

  Ja raz kupiłem i był moim zdaniem za mokry, a pamietam o tym ze powinien być trochę wilgotny. Ogolnie ma sporo kalorii ale u mnie czasem wystepuja kłopoty z ciagloscia palenia, po prostu zapominam i wygasa – to raczej nie wina wegla. :). Raz czy dwa zauwazylem tez jakies kamienie. Ale cena i szybka dostawa raczej zachecaja niż zniechecaja.

 • duzo mocy

  Ultra- fajna energia, dobrze się spala, ale wystepuja spieki. Jeśli będą wystepowac pokombinuj z ustawieniami pieca, zazwyczaj albo za mało albo za dużo powietrza, lub dozowanie nie takie.

 • akcja spoko

  Racja. Fajnie ze nareszcie ceny obniżyli, zaczela się letnia wyprzedaz. Już zamowilem i ciekawy jestem jak duże opóźnieni mnie szarpnie. Ale wegie, szczególnie ten droższy przedni. Te pol tony to dobra opcja dla tych co mieszają rozne produkty.

 • polecam

  Polecam strone taniopal.pl tam wszystko jest czarno na białym.

 • dla mnie ok.

  Fajna sprawa. Nareszcie będzie można sobie poprobowac roznych gatunkow, potestować, bo przyznam ze średnio mnie bawilo dźwiganie 10 workow z marketu budowalnego. To na pewno większe możliwości w eksperymentowaniu mieszanek.

 • inny ich wegiel?

  Rzucam temat – ekogroszek ultra lub pro, który lepszy? I jak się nim pali? Interesują mnie parametry?