Vulkan Lokring to technika łączenia rur bez lutowania. Vulkan Lokring to jedna z najbardziej rozwijających się technik w ostatnim czasie. Stosowana jest podczas łączenia rur w chłodnictwie i klimatyzacji. W związku z jej dynamicznym rozwojem firma Agmet zorganizowała kolejne szkolenie, na którym uczestnicy mieli okazję zapoznać się z częścią teoretyczną, jak i praktyczną wykorzystywania tej techniki.

Vulkan Lokring-coraz dynamiczniej rozwijająca się technika łączenia rur.

Na specjalne zaproszenie „Kompanii Piwowarskiej” w połowie marca, w Pałacu Biudrusko zaprezentowany został system LOKRING jako alternatywne rozwiązanie dla powszechnego sposobu łączenia rur – lutowania. Szkolenie było przeprowadzone dla sektora małej techniki chłodniczej. W prezentacji uczestniczyło kilkadziesiąt firm z Polski jak i całego świata, współpracujących z Kompanią Piwowarską wykonujących serwis urządzeń chłodniczych.

Przebieg szkolenia:

  • wystąpienie przybliżające historię i genezę powstania firmy
  • prezentacja teoretycznego wykładu (zalety systemu, zasady działania, montaż)
  • ćwiczenia praktyczne połączenia krótkich odcinków rurek za pomocą Lokring

 

Drugie szkolenie z zakresu przemysłowego chłodnictwa, klimatyzacji i systemów VRF miało miejsce w Lublinie w siedzibie firmy Grupa Innowacyjnych Technologii. Szkoleniu został poddany cały personel GIT. Podczas szkolenia uczestnicy mieli okazję nabyć odpowiednią wiedzę, dzięki czemu firma Grupa Innowacyjnych Technologii stała się regionalnym dystrybutorem w województwie lubelskim.

Dlatego wszelkie zapytania cenowe i techniczne klientów z województwa lubelskiego dotyczące klimatyzacji i instalacji VRF prosimy składać na adres firmy GIT – groupspec@vp.pl lub bezpośrednio pod numerem telefonu 604235459.