Nasza redakcja miała okazję uczestniczyć w szkoleniu organizowanym przez firmę VTS, które odbyło się w piątek 22 kwietnia w gdyńskim holu odpraw promów Stena Line. Dodać należy, że wybór miejsca nie był przypadkowy.

VTS szkoli projektantów - relacja z największego seminarium w Polsce.

Główną atrakcją zorganizowanego spotkania, poza wykładamy i prezentowaniem nowości produktowych, był integracyjny rejs promem Stena Line do szwedzkiej Karlskrony. Stąd też taki wybór miejsca szkolenia. 


Pierwsza część spotkania obejmowała prezentację produktów z oferty VTS. Uczestnicy mieli okazję dokładnie zapoznać się z centralą VENTUS 2016. To co odróżniło szkolenie VTS, to to, że mieliśmy okazję widzieć jak pracuje centrala "na żywo". Podczas prezentacji uczestnicy sprawdzali parametry centrali.

"W ubiegłym roku znacząco przebudowaliśmy nasze centrale. Dzięki temu nasz flagowy produkt, jakim jest centrala VENTUS, zyskał zupełnie nową jakość. Aluminiowe słupki konstrukcyjne, stalowa rama, obudowa wykonana z blachy alucynk oraz szereg udogodnień mających wpływ na montaż i eksploatację naszych urządzeń, sprawiły, że produkt został bardzo dobrze przyjęty przez rynek. Fakt ten potwierdzają klienci, którzy otrzymali już nowe urządzenia, zaobserwowaliśmy także 35% wzrost zainteresowania naszą oferą. Obecnie dobiegają również końca prace nad nową automatyką, która stanowić będzie uzupełnienie oferty, a której próbkę możliwości można było zobaczyć podczas seminarium. Ufamy, że tak przygotowana oferta cieszyć się będzie jeszcze większym zainteresowaniem, a co za tym idzie, również zadowoleniem naszych obecnych i nowych klientów" – komentuje Jarosław Jóźwiak, Prezes Zarządu VTS Polska Sp. z o.o.


 

Kolejną częścią było zaprezentowanie nowości, która pojawi się w ofercie VTS już 16 maja. Jest nią nowa kurtyna powietrzna WING.


Tuż po części teoretyczno-praktycznej uczestnicy wzięli udział w rejsie promem do Karlskrony. Wspólna (weekendowa) wycieczka obfitował w wiele atrakcji, m.in.: zabawę na promie, degustację lokalnych przysmaków, a także wspólne wyplatanie liny w starej powozowni. Film, który przedstawia produkcje liny w wykonaniu gości dostępny jest na facebook VTS.

 

Sprawdź profil VTS


W imieniu całej redakcji dziękujemy za mile spędzony czas i szkolenie pełne rzetelnych i profesjonalnych prezentacji.


Już niebawem więcej o nowości VTS tylko u nas.

 

Sprawdź ofertę VTS

 

Galeria: