Firma VTS Group jest jednym z globalnych liderów w branży HVAC. Można powiedzieć, że coraz bardziej rozszerza ona zakres swoich działań na terenie Centralnej Azji. Na chwilę obecną centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne VENTUS można otrzymać w Armenii, Azerbejdżanie, Uzbekistanie i Gruzji, a do końca roku firma planuje ekspansję na rynki Mongolii i Turkmenistanu.

VTS Group na rynkach Centralnej Azji
„Jak pokazują nasze raporty i analizy, produkty VTS mają bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Nie mniej jednak ciągle jesteśmy jeszcze na etapie kreowania świadomości naszych produktów wśród potencjalnych klientów i budowania pozycji VTS w tym regionie. Dlatego poza atrakcyjną ofertą, bardzo duże znaczenie w procesie sprzedaży mają dodatkowe korzyści oferowane przez naszą firmę w postaci: gwarancji, szybkich terminów dostaw, certyfikatów potwierdzających najwyższą jakość oferowanych urządzeń (Eurovent, TUV, ISO), wysokiej kultury organizacyjnej VTS oraz obiektów referencyjnych rozproszonych na całym świecie” – mówi Zbigniew Gawliński, Corporate Business Development Manager.

Spośród ostatnich sukcesów VTS na rynkach Centralnej Azji warto odnotować dwie duże realizacje w Armenii: Dalma Garden Mall (największe centrum handlowo - rozrywkowe w Armenii) oraz Avedisian High School (kampus dla uczniów w Erewaniu).

VTS - Centralna AzjaVTS - Centralna Azja

Od września planujemy wejście z ofertą do Mongolii. Liczę, że podobnie jak w przypadku innych rynków Centralnej Azji, szybko pozyskamy wiarygodnych partnerów, z którymi VTS wprowadzi zupełnie nową, lepszą jakość, w zakresie dostawy urządzeń wentylacyjnych, grzewczych i klimatyzacyjnych.” – kontynuuje Zbigniew Gawliński.