Już w styczniu 2020 r. firma VENTIA będzie miała okazję przyjmować swoich klientów w zupełnie nowej siedzibie zlokalizowanej w wykańczanym obecnie Ideal Idea City Parku przy ul. Mieczysława Słowikowskiego na granicy Warszawy i Raszyna.

VENTIA z nową siedzibą!


Ideal Idea City Park jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Polsce
. Realizacja całego kompleksu odbywa się w oparciu o technologie zgodne z restrykcyjnymi normami izolacyjnymi, które wejdą w życie w 2021r. oraz z certyfikatem BREEAM, co oznacza, że nowa siedziba VENTIA będzie spełniać najwyższe kryteria w takich kategoriach jak: jakość powietrza, komfort termiczny, akustyka czy zużycie energii i innowacyjność.

VENTIA z nową siedzibą!Pracownicy i klienci VENTIA będą mieli do dyspozycji 2000 m2 powierzchni magazynowej (75% więcej) oraz 586 m2 biurowej (140% więcej) rozmieszczonych na parterze i piętrze.

Nowa, dużo większa siedziba firmy jest naturalnym krokiem w rozwoju VENTIA. Rozwój firmy jest bardzo dynamiczny. Stale zwiększa się zatrudnienie, rośnie portfolio klientów i poszerzany jest zakres produktów dostępnych prosto z magazynu. To bardzo ważne, aby klienci firmy na miejscu byli komfortowo obsłużeni oraz dostali „od ręki” wszystko czego potrzebują – zaczynając od akcesoriów montażowych HAVACO, na centralach wentylacyjnych KOMFOVENT oraz klimatyzatorach AlpicAir kończąc.

Duże znaczenie ma również lokalizacja, która będzie lepsza niż obecna. Bezpośrednie sąsiedztwo węzła S2/POW sprawia, że klienci od razu będą mogli skierować się dzięki obwodnicy na wybraną wylotówkę z miasta bez zbędnego stania w korkach. Komfortowy jest również dojazd dla klientów z Warszawy - Ideal Idea City Park znajduje się tylko 12 minut drogi od lotniska i 18 od centrum.


W rok 2020 VENTIA zamierza wkroczyć z planami dalszego silnego rozwoju działów: handlowego, technicznego oraz serwisu i stałego zwiększania stanów magazynowych produktów – przede wszystkim central wentylacyjnych KOMFOVENT, klimatyzatorów AlpicAir oraz akcesoriów HAVACO. Nowa, większa siedziba pozwoli łatwiej realizować te plany.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia VENTIA w nowym miejscu już 2 stycznia 2020r.

VENTIA z nową siedzibą!

VENTIA z nową siedzibą!

Dowiedz się więcej