Podczas tegorocznych targów Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja 2015, ich organizator Stowarzyszenie Polska Wentylacja, przeprowadził plebiscyt, w którym można było otrzymać nagrodę Delta 2015. Jest to wyróżnienie dla firm, które najszybciej rozwijają się na naszym rynku w branży HVACR. Podczas uroczystej ceremonii Delta 2015 została wręczona firmie Ventia, jako liderowi branży.

Ventia z nagrodą Delta 2015 jako najszybciej rozwijająca się firma HVAC w Polsce.

Zaznaczmy, że Spółka zajęła 1 miejsce w kategorii firm do 10 lat działalności.

Ventia otrzymała nagrodę biznesową  DELTA przyznawaną przez Stowarzyszenie Polska Wentylacja za najszybciej rozwijającą się firmę HVAC w Polsce. Spółka zajęła 1 miejsce w kategorii firm do 10 lat działalności.

Celem przyznania nagrody Delta jest docenienie firm, które najdynamiczniej rozwijają się biznesowo, a co za tym idzie wpływają na pozytwyne zmiany i rozwój w branży HVACR. Firmy, które są brane pod uwagę, przy przyznawaniu tej nagrody, to te, które potwierdziły wiarygodność finansową chareaketryzując się ponadprzeciętną dynamiką wzrostu. W tym roku wzięto pod uwagę ponad 300 firm, z czego po przeprowadzeniu selekcji wyłoniono jedynie 67 firm. Ostatecznie do nagrody nominowano jedynie 44 z nich.

Dziękujemy wszystkim naszym klientom, bo to  dzięki Nim się rozwijamy, oraz całemu zespołowi firmy Ventia. To wyróżnienie potwierdza, że nasze kompetencje, wiedza, wsparcie dla klientów i bieżąca obsługa są na wysokim poziomie.  To także potwierdzenie, że oferowane przez nas produkty cieszą się rosnącą popularnością wśród projektantów, wykonawców oraz inwestorów.” – powiedział Piotr Wiśniewski, Wiceprezes Ventii.