Już po raz kolejny firma Ventia przedstawiła szeroką ofertę dla branży oraz nowości produktowe na swoim stoisku podczas targów Forum Wentylacja.

„Stawiamy na osobiste doświadczenie produktu przez klienta. Stąd więc prezentacja bogatej gamy urządzeń, wielu z nich podłączonych i pracujących. Do tego liczni pracownicy, by móc na miejscu udzielić wyczerpujących informacji klientom. To się sprawdza.” - podsumowuje Prezes Zarządu Bogdan Matusiak.

Podczas tegorocznej edycji targów uwaga odwiedzających skupiona była na dwóch kluczowych kwestiach:


C6 SMART HOME
Podczas targów premierowo przedstawiono automatykę nowej generacji C6 SMART HOME do central wentylacyjnych Komfovent Domekt. Rozwiązanie jest symbolem nowego trendu, znanego dotychczas z rynku m.in. rtv, smartfonów itp. Dzięki C6 SMART HOME sterowanie centralą można określić jako SZYBKIE, PROSTE, INTELIGENTNE.

C6 SMART HOME cieszył się podczas targów ogromnym zainteresowaniem, co zaowocowało zwycięstwem w konkursie na Najciekawszy Produkt Roku 2017. Poza tym produktem, na swoim stoisku firma zaprezentowała także centrale podwieszane, centrale za zintegrowaną pompą ciepła i szereg innych jednostek marki KOMFOVENT.

 

Dowiedz się więcej o C6 SMART HOME


Bogata oferta marki HAVACO
Kolejną promowaną rzeczą była oferta HAVACO dla wentylacji, obejmująca m.in. wentylatory, nagrzewnice, regulatory, systemy dystrybucji powietrza Flexo System, akcesoria i szereg innych. Pokazując wybrane produkty i nowości, firma Ventia przekazała swoim klientom, to co dla nich najważniejsze - bogatą ofertę i jej dostępność z magazynu, wysoką jakość wykonania i konkurencyjną ceną. 

Nie zabrakło także innych marek z oferty firmy takich jak DANTHERM europejski lider systemów wentylacji basenowej (centrale basenowe, osuszacze), STAVOKLIMA z kurtynami powietrznymi i produktami akustycznymi oraz CASALS z szeroką gamą wentylatorów oddymiających i bytowych.