Otwarcie Biura Techniczno-Handlowego jest nowym etapem w rozwoju firmy Ventia.

Pierwszym etapem rozwoju była budowa odpowiedniego zaplecza technicznego. Ventii udało się osiągnąć to już jakiś czas temu. Budowa zaplecza obejmowała rozbudowe sieci wykwalifikowanych Kierowników Regionalnych w całej Polsce, jak i Doradców Technicznych w siedzibie firmy. Kolejnym ruchem jest poszerzanie oferty profesjonalnych produktów dla branży HVAC, w taki sposób, by spełniała wymagania praktycznie każdego klienta. Otwierając regionalne biuro w Katowicach, firma Ventia postawiła na wzmocnienie obecności tam, gdzie znajdują się jej klienci. Chęć bycia bliżej, to możliwość słuchania uważniej potrzeb i szybszego reagowania na nie.

 


Zapraszamy do kontaktu z Biurem Techniczno-Handlowym VENTIA w Katowicach wszystkich profesjonalistów HVAC – projektantów, firmy instalacyjne oraz inwestorów. Nasz zespół pozostaje do Państwa dyspozycji.

 

Biuro Techniczno-Handlowe VENTIA Katowice
Biurowiec TETRIS
al. Roździeńskiego 188C, pok.2
40-203 Katowice
Tel. (+48 32) 781 03 03
 
Kierownik Regionu:
Robert Osowskitel. +48 503 476 745
mail: robert.osowski@ventia.pl
 
Doradca Techniczny
Aneta Kazienkotel. (+48 32) 781 03 03
mail: aneta.kazienko@ventia.pl


Ventia jest firmą techniczną, która w swojej działalności skutecznie łączy współpracę z projektantami branżowymi oraz firmami instalacyjnym. Firma jest wyłącznym dystrybutorem marek: KOMFOVENT (centrale wentylacyjne i rekuperacyjne), DANTHERM (systemy wentylacji basenowej),  CASALS (wentylatory), STAVOKLIMA (kurtyny powietrzne i produkty akustyczne), HAVACO (szeroka gama produktów do wentylacji i klimatyzacji), jak również wiodącym parterem handlowym dla liderów branży HVACR.

 

Dowiedz się więcej