Z dniem 1.02.2019 r. Ventia sp. z o.o. została wyłącznym dystrybutorem AlpicAir w Polsce. Dotychczas firma była generalnym dystrybutorem marki.

- To ważny krok w naszej współpracy z AlpicAir, który pozwoli nam na jeszcze większe zaangażowanie w promocję i sprzedaż tej marki w Polsce. Wyłączność oznacza pełną odpowiedzialność za jakość produktów na naszym rynku oraz możliwość zaoferowania naszym klientom najlepszych możliwych warunków handlowych i pełnego portfolio produktów. To sprzęt dobrze sprawdzony i funkcjonujący od wielu lat w podobnych do naszych warunkach klimatycznych. Są to urządzenia bardzo dobre jakościowo w przystępnych cenach – mówi Tomasz Osuchowski, Kierownik Marketingu w Ventia.

AlpicAir jest jednym z liderów na rynku klimatyzacji w krajach nadbałtyckich. AlpicAir to nie tylko klimatyzatory ścienne (RAC), to również urządzenia komercyjne (CAC): kasetonowe, przypodłogowe-sufitowe oraz kanałowe, systemy MULTI oraz rozwiązania VRF certyfikowane przez Eurovent. Bardzo ważną częścią portfolio marki są również agregaty skraplające do central wentylacyjnych. 

 

Dowiedz się więcej