We wrześniu firma Ventia, wyłączny przedstawiciel marki Komfovent, kolejny raz zabrała swoich klientów – projektantów oraz instalatorów HVAC na wyjazd do fabryki na Litwie. W sumie, na przestrzeni kilku lat, już blisko kilkuset profesjonalistów z branży HVAC miało okazję osobiście poznać jedną z najnowocześniejszych fabryk central wentylacyjnych (Komfovent).

Ventia: Wyjazd do fabryki KOMFOVENT

Podczas zwiedzania fabryki mogli naocznie  ocenić zaawansowaną technologię, która składa się na proces powstawania urządzeń Komfovent.  Po wizycie podkreślali nowoczesny i zautomatyzowany park maszynowy, wysokiej jakości komponenty, drobiazgową dbałości o szczegóły oraz ścisły nadzór i kontrolę na wszystkich etapach produkcji. Ich zdaniem, to wszystko ma wpływa na efekt końcowym, czyli wysoką jakość, niezawodność i funkcjonalność central Komfovent.


Wizyta w fabryce nie jest jedynym punkt programu. Uczestnicy odkryli imponującą wielkością i architekturą wileńską starówkę, zwiedzali zamek Wielkich Książąt Litewskich w Trokach, posmakowali doskonałego jedzenia, wybornego piwa Svyturys, czy wykwintnych wódek i nalewek.