Spółka Ventia powstała w listopadzie 2009 roku. Firma zajmuje się dystrybucją systemów oraz urządzeń w branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej.

Ventia - nowy gracz na rynku HVAC
Ventia Sp. z o.o.Głównym obszarem działalności firmy Ventia Sp. z o.o. jest dystrybucja systemów instalacji oraz urządzeń do zastosowania w branży wentylacja i klimatyzacja. Firma powstała w listopadzie 2009 r., jej siedziba mieści się w Warszawie, na terenie największego w Polsce Centrum Handlowego Budownictwa BUDEXPO (ul. Bartycka 26).
W chwili obecnej spółka przygotowuje kompleks wystawienniczo-biurowo-magazynowy o powierzchni ponad 420 m2 w pawilonie D2.

Ventia to przedsięwzięcie młode, ale zbudowane na kapitale wieloletniego doświadczenia właścicieli — Bogdan Matusiak (Prezes Zarządu) oraz Piotr Wiśniewski (Wiceprezes Zarządu) — działających w branży od ponad 12 lat.

Na ich wiedzę i zawodową praktykę, zdobytą w czołowych firmach polskiego rynku HVAC (Heating Ventilation Air Conditioning), mogą liczyć wszyscy klienci nowopowstałej spółki.

Naszą misją jest wsparcie wszystkich profesjonalistów działających w branży inżynierii sanitarnej oraz dostarczanie sprawdzonych rozwiązań w zakresie wentylacji i klimatyzacji. Gwarantujemy najwyższą jakość — nie tylko w ofercie, ale i na poziomie obsługi. Aktywnie dzielimy się naszą znajomością teorii oraz praktyki branży HVAC, szukając najlepszych rozwiązań, które pomogą rozwinąć Państwa biznes. (www.ventia.pl)

Źródło: ''