W dniach 14-17 maja 2019 r. w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym w Kijowie odbyła się największa i najważniejsza wystawa w dziedzinie ciepłownictwa, wentylacji, klimatyzacji, technologii sanitarnych i środowiskowych w Europie Wschodniej - Aquatherm Kyiv 2019. Na wystawie zaprezentowano około 500 urządzeń z 21 krajów. Jednym z kluczowych celów wystawy było zapoznanie odwiedzających z najnowszymi osiągnięciami technologicznymi branży HVAC. Dlatego właśnie firma VBW Engineering jest stałym wystawcą na targach Aquatherm.

Na stoisku VBW Engineering pokazano próbki urządzeń w wykonaniu higienicznym, przeciwwybuchowym, wysokotemperaturowym, wysokosprawnego systemu odzysku ciepła i wielu innych. Zainteresowanie odwiedzających wzbudziła centrala w wykonaniu basenowym typu OKEANOS, wyposażona w pompę ciepła z wysokowydajną sprężarką BLDC. Rozwiązanie znacznie zwiększa współczynnik odzysku ciepła i zapewnia dodatkowe suszenie powietrza w okresach, gdy 100% powietrza zewnętrznego nie gwarantuje wymaganego poziomu wilgotności powietrza nawiewanego.

Szczególną uwagę specjalistów przyciągnęła centrala osuszacza adsorpcyjnego w innowacyjnej konstrukcji „Hybrid”. Odwiedzający mieli szansę przekonać się o wysokiej jakości wykonania central klimatyzacyjnych VBW Engineering, w wykonaniu indywidualnym ("custom-made").

Chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym gościom za odwiedzenie naszego stoiska i czekamy na kolejne spotkania.

Dowiedz się więcej