BITZER, uznana firma z Sindelfingen, zaprezentowała na specjalistycznych targach Chillventa w Norymberdze swoją szeroką paletę produktów. Dużym zainteresowaniem cieszyły się takie innowacje, jak sprężarki amoniakalne OS.A95, sprężarki tłokowe na CO2 typoszeregów CME i CKH oraz schładzany powietrzem agregat skraplający ECOSTAR LHV7E.

Uznana firma BITZER ocenia specjalistyczne targi Chillventa 2014 jako bardzo udane!
„Naszymi produktami wzbudziliśmy prawdziwe zainteresowanie wśród specjalistów z całego świata” – relacjonuje Volker Stamer, Dyrektor ds. Sprzedaży Produktów Stacjonarnych BITZER.

Szczególnie duże wrażenie na gościach targów zrobił fakt, że każdy z działów naszej firmy mógł pochwalić się prawdziwym hitem: zarówno, jeśli chodzi o sprężarki tłokowe, sprężarki typu scroll czy sprężarki śrubowe, czy też układy elektroniczne.” Odwiedzający nasze stoisko mogli liczyć nie tylko na szczegółowe informacje, ale także osobiście porozmawiać ze specjalistami firmy BITZER.

Niezmiernie cieszymy się, że tak wielu gości targów zainteresowało się naszymi nowościami, jak i całą paletą produktów” – podkreślił Stamer.

Na przykład naszymi nowymi sprężarkami amoniakalnymi BITZER OS.A95. Oferują one niemal dwukrotnie zwiększoną wydajność, specjalnie zaprojektowany filtr oleju oraz bezstopniowy układ regulacji CM-SW-01.” Nowe sprężarki tłokowe na CO2 zaprezentowano za jednym razem w formie dwóch typoszeregów: Osiem podkrytycznych sprężarek na CO2 serii CME oraz pięć transkrytycznych urządzeń serii CKH wyraźnie rozszerza dotychczasowe pola zastosowania. Wrażenie na odwiedzających stoisko firmy BITZER zrobiły też agregaty ECOSTAR LHV7E. Regulator obrotów optymalnie dostosowuje tę nową generację schładzanych powietrzem agregatów skraplających do bieżącego zapotrzebowania i w ten sposób przyczynia się do większej efektywności całej instalacji chłodniczej. Światową nowością na targach Chillventa był system CRII, umożliwiający elastyczną regulację wydajności i zwiększenie efektywność systemu na bazie sprężarek tłokowych ECOLINE. Premierę na targach Chillventa miały także także innowacyjny system rozprowadzania oleju BAHT do sprężarek typu scroll serii ORBIT w zestawach wielosprężarkowych oraz narzędzie serwisowe BEST do programowania i analizy urządzeń typoszeregów VARISPEED i CSV. Kolejną nowością były udoskonalone kompaktowe sprężarki śrubowe CSVW2 i CSVH3 oraz system diagnostyczny SE-i1, który umożliwia szybsze usuwanie awarii w kompaktowych sprężarkach śrubowych.

W kontekście tych nowości mieliśmy możliwość odbycia z naszymi dobrze zorientowanymi gośćmi wielu ciekawych rozmów, które były prawdziwą atrakcją targów dla pracowników firmy BITZER. Nasze podsumowanie targów Chillventa 2014 brzmi więc jednoznacznie: jesteśmy więcej niż zadowoleni” – konkluduje Stamer.


Źródło: ''