Już od ponad pół roku, od lutego br., firma URSA oficjalnie sponsoruje Miejski Klub Sportowy Siatkarek w Dąbrowie Górniczej. Właśnie w tym mieście znajduje się zakład produkcyjny wełny mineralnej URSA.

URSA sponsorem drużyny siatkarek z Dąbrowy Górniczej
Drużyna godnie reprezentuje Dąbrowę Górniczą. Przyłączenie się firmy URSA do grona sponsorów siatkarek zbiegło się w czasie ze zdobyciem przez Klub Pucharu Polski. Zawodniczki są w bardzo dobrej kondycji, która pozwala na zwycięstwa w kolejnych spotkaniach, które są śledzone przez wiernych kibiców z Dąbrowy Górniczej.

Drużyna Siatkarek

Decyzja o sponsorowaniu, w charakterze złotego sponsora, Miejskiego Klubu Sportowego, jest kolejną inicjatywą firmy włączenia się w życie miasta. W ramach rocznej umowy logo URSA pojawi się na strojach zawodniczek, na boisku jak również na stronie internetowej Klubu -> http://www.mks.dabrowa.pl/2,1536,tauron-mks-z-nowym-sponsorem.html

Zgodnie ze swoją misją firma stale poszerza swoją ofertę zapewniając swoim klientom najlepsze, kompleksowe rozwiązania izolacyjne dla budownictwa oraz buduje wizerunek stabilnego partnera dla lokalnych inicjatyw społecznych.