Na przełomie maja i czerwca br. grupa autoryzowanych Dystrybutorów urządzeń FUJITSU przez tydzień przebywała na urokliwej oraz słonecznej Sycylii w ramach drugiego etapu 5. edycji Programu Partnerskiego FUJITSU „Poznaj Klimat”(2017).

Urokliwa Sycylia z KLIMA-THERM - druga część finału Programu „Poznaj Klimat”

W dniach 27 maja - 3 czerwca br. laureaci drugiej nagrody Programu Partnerskiego FUJITSU „Poznaj Klimat” zostali zaproszeni przez firmę KLIMA-THERM na tygodniową wycieczkę all inclusive na Sycylię. Ta największa włoska wyspa na Morzu Śródziemnym wyróżnia się w Europie niecodzienną mieszanką kultur i architektury oraz ilością słonecznych godzin w ciągu roku.

Autoryzowani Dystrybutorzy FUJITSU zostali ugoszczeni w Hotelu Fiesta Resort Sicilia położonym w północnej części wyspy, przy samej plaży, do której prowadził egzotyczny ogród. Wyjątkowa bliskość morza, wspaniałe widoki i pyszna kuchnia to tylko kilka wyjątkowych aspektów wyspy sprzyjających pełnemu relaksowi w promieniach słońca. Tydzień błogiej beztroski urozmaicony został wycieczkami do wyjątkowych miejsc, swoistych pomników kultury, historii czy przyrody. Uczestnicy mieli okazję zwiedzić miasto pełne kontrastów Palermo, dziewiętnastowieczną perłę wschodniej Sycylii - Taorminę czy też podziwiać dzieło sztuki wpisane na listę UNESCO - katedrę w Monreale. Ponadto kluczowym punktem wycieczki była wyprawa na majestatyczną Etnę, która obecnie jest największym i najwyższym wulkanem w Europie.

Wycieczka na Sycylię to symboliczna klamra zamykającą zeszłoroczny Program Partnerski FUJITSU, prowadzony pod hasłem „Made in Japan”. Ten nietypowy dla branży HVACR projekt marketingowy już od 5 lat dedykowany jest Partnerom marki FUJITSU. Ponadto, zeszłoroczna autorska platforma, na której realizowany jest program, spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem. Zaletą były w szczególności jej nowe funkcjonalności - wygodny i szybki dostęp do dokumentów sprzedażowych i posprzedażowych.

Udział w tegorocznej 6. Edycji Programu Partnerskiego „ASIA DREAM” i aktywne zakupy produktów FUJITSU stwarzają w tym roku niepowtarzalną okazję na zdobycie biletu na wyprawę do największego państwa azjatyckiego - Chin, ponadto wśród wycieczek do wygrania jest też wyjazd na Wyspy Zielonego Przylądka. Uczestnictwo w programie daje możliwość skorzystania nie tylko z wyjątkowych wyjazdów i licznych nagród rzeczowych, ale także z promocji produktowych obejmujących wybrane urządzenia FUJITSU z oferty firmy KLIMA-THERM.

 

Dowiedz się więcej