Innowacyjność nowego typoszeregu central wentylacyjnych Klimor EVO została doceniona przez jury, które nagrodziło Grupę Klima-Therm trzema nagrodami w konkursie „Lider Instalacji”.

Trzy nagrody w konkursie „Lider Instalacji 2020” dla Grupy Klima-Therm

Konkurs "Lider Instalacji" odbywa się co 2 lata, a orgnizuje go Grupa Medium wraz z magazynem "Rynek Instalacyjny". W skład jury, które przyznaje nagrody, wchodzą przedstawiciele organizacji konsumenckich, uczelni i instytucji branżowych. Ocenie poddawane są zgłoszenie konkursowe, czyli produkty konkretnych firm. Jury przyznaje noty biorąc pod uwagę ich nowoczesne technologie, rozwiązania sprzyjające środowisku i działania marketingowe.

Grupa Klima-Therm może uznać tegoroczną edycję za bardzo udaną, dzięki trzem statuetkom w dwóch głównych kategoriach. W pierwszej z nich (wentylacja i klimatyzacja) wyróżniono serię central wentylacyjno-klimatyzacyjnych Klimor EVO. Drugą nagrodę zapewnił klimatyzator ścienny typu split Kaisai ONE (KRX).

Trzecia statuetka została grupe Klima-Therm przyznana w kategorii "marketing i rozwój rynkowy firmy", co jest dobrym podsumowaniem działań na rzecz umocnienia pozycji lidera branży HVACR.

Informacje o firmie Klima-Therm