Kampania reklamowa, która rozpoczęła się w zaledwie półtora tygodnia temu, przyciąga coraz więcej zainteresowanych. Każdego dnia na szkolenia zgłasza się po kilkanaście nowych osób.

Trwają zapisy na szkolenia PR w Budownictwie
PR w Budownictwie
Kampania reklamowa Programu Edukacyjnego PR w Budownictwie podzielona została na kampanię zasięgową, mającą na celu jak najszerzej dotrzeć do zainteresowanych, oraz mailingową, która ma ułatwić potencjalnym uczestnikom zgłoszenie do programu.
- Bardzo nasz cieszy wzrastającą ilością zgłoszeń. I w związku z tym chcielibyśmy przekazać, tym, którzy jeszcze odkładają podjęcie decyzji na ostatni moment, że ilość miejsc na szkoleniach jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń – mówi Tomasz Dziedzic z Programu Edukacyjnego PR w Budownictwie.
Zainteresowanie Programem Edukacyjnym widoczne jest również na portalu społecznościowym Facebook.com, gdzie codziennie posty PR w Budownictwie czytają ponad setki sympatyków. Grupa PR w Budownictwie liczy już ponad pół tysiąca zwolenników.
Jesienna edycja Programu Edukacyjnego PR w Budownictwie rozpoczyna się 7 września 2010 roku w Krakowie i potrwa do 25 listopada 2010. W jej skład wchodzi 17 szkoleń odbywających się na terenie całej Polski, m.in. w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Poznaniu, Gdańsku i w Białymstoku.
Na szkolenie można się zapisać na stronie: www.prwbudownictwie.pl lub na portalu: www.facebook.com/pages/PR-w-Budownictwie/108698635838894

Źródło: PR w Budownictwie