To pierwsze tego rodzaju narzędzie w branży, które pozwala użytkownikom na szybkie znalezienie odpowiedniego urządzenia na wynajem. Aplikacja bezpośrednio łączy się z lokalnym biurem oferującym usługi wynajmu Trane.

Trane z aplikacją Rental Selector – szybki i łatwy wybór odpowiednich tymczasowych urządzeń do chłodzenia i ogrzewania

Trane z marką Ingersoll Rand, wprowadza aplikację Trane Rental Selector. Jest to pierwsze narzędzie zapewniające użytkownikom znalezienie odpowiedniego urządzenia, które spełni ich tymczasowe potrzeby w zakresie ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji (HVAC). Nowa aplikacja umożliwia sprawdzenie szczegółowej charakterystyki zalecanych urządzeń, przeprowadzenie podstawowych obliczeń obciążenia, a co najważniejsze, złożenie zapytania o ofertę w najbliższym biurze świadczącym usługi wynajmu Trane. 


Większość firm przywiązuje wielką wagę do instalacji HVAC, które mają zasadnicze znaczenie dla uzyskania odpowiednich warunków wewnątrz budynków lub zapewnienia niezawodnego chłodzenia w procesach przemysłowych. Usługi wynajmu Trane to szeroka gama urządzeń, spełniających tymczasowe potrzeby w zakresie działań planowanych lub w sytuacjach nieprzewidzianych. Bogata oferta urządzeń na wynajem dostępnych w całej Europie, zapewni spokój w sytuacjach awaryjnych, zarówno podczas usługi krótko- jak i długoterminowej, a także doskonałą wydajność w okresach zapotrzebowania szczytowego. Trane Rental Selector pozwala administratorom obiektów i właścicielom budynków szybko i skutecznie znaleźć odpowiednie rozwiązania spełniające ich konkretne potrzeby w zakresie tymczasowego ogrzewania lub chłodzenia.


- Dzięki nowoczesnej bazie urządzeń zaprojektowanych i wykonanych z myślą o wynajmie, usługi wynajmu Trane zapewniają rozwiązania dla licznych obiektów, takich jak placówki służby zdrowia, centra danych, obiekty przemysłowe, noclegowe i użyteczności publicznej – mówi Sai Pinisetti, lider ds. serwisu Trane Europa.  - Oferujemy szybkie, bezpieczne i ekonomiczne rozwiązania wynajmu, a nasz zespół kierowników, inżynierów, serwisantów i specjalistów logistyki pozwala szybko zaspokoić tymczasowe potrzeby klienta, dostarczając sprawnie działający system. Teraz dzięki aplikacji Trane Selector nasi klienci mogą szybko znaleźć odpowiednie rozwiązania i skontaktować się z najbliższym przedstawicielem firmy Trane - dodaje.


Wystarczy zainstalować aplikację, a rozbudowana sieć autoryzowanych serwisów Trane zadba o bezproblemowe działanie urządzenia przez cały okres wynajmu. Pobierz i skorzystaj z aplikacji Trane SelectorDowiedz się więcej