W nowy roku firma TOSOT nie zwalnia tempa - kolejny raz urządzenia tej marki zostaną zamontowane w nowoczesnym klubie fitness należącym do sieci Smart Gym. Inwestycja mieści się przy ulicy Wodospady 4 w Katowicach. Firma TOSOT odpowiadała już wcześniej za dostawę klimatyzatorów dla oddziałów siłowni w Gliwicach, Opolu i Sosnowcu.

W budynku o powierzchni 2500m2 na klientów klubu czeka wiele udogodnień – są to m. in. oddzielone strefy cardio, wolnych ciężarów, maszyn izotonicznych, maszyn półwolnych, a także sale fitness i personal training, sucha sauna oraz nowość – strefa street workout. Instalacja klimatyzacyjna będzie działać w oparciu o kompleksowy system TMV5 w technologii VRF, dedykowanej m.in. obiektom komercyjnym, zapewniając ćwiczącym jak najwyższy komfort.

Nieograniczone możliwości projektowania pozwalają na podłączenie do zewnętrznej jednostki modułowej, aż 22 jednostek kasetonowych, które wyposażone są w m.in. w wydajne sprężarki inwerterowe ALL DC zapobiegające przegrzaniu. Wyjątkowo wydajny i kompleksowy system w całym obiekcie zapewni właściwy mikroklimat. Dzięki szerokim możliwościom sterowania w każdej części klubu będzie można zadbać o najbardziej optymalne dla danego rodzaju treningu warunki (temperaturę czy wilgotność powietrza).

Budynek zostanie oddany do użytku w I kwartale 2018 roku.

 

Dowiedz się więcej