Rok 2017 zapisał się w historii firmy TOSOT jako bardzo udany. Systemy klimatyzacji tej marki w ciągu 12 miesięcy wykorzystano w 13 inwestycjach.

To był dobry rok – TOSOT podsumowuje ostatnie 12 miesięcy!

Do portfolio realizacji w Polsce trafiło pięć budynków użyteczności publicznej, jedna restauracja, jeden gabinet kosmetyczny, trzy kluby fitness, dwa hotele i dwie prywatne rezydencje. Efektywne współprace przy angażujących projektach towarzyszyły firmie przez cały rok. 

Technologie – systemy TMV typu VRF oraz agregaty chłodnicze dbają o dobry klimat dla ćwiczących na dużych powierzchniach obiektów sportowych w Sosnowcu i Gliwicach, będących częścią nowopowstałej sieci klubów fitness – Smart Gym. W prywatnych rezydencjach w Krakowie i Warszawie wykorzystano urządzenia TOSOT TMV Mini oraz TMV Slim – nieduże, ale bardzo wydajne jednostki zewnętrzne, które dbają o korzystny mikroklimat domowników. Zrównoważony przepływ powietrza w krakowskich gabinetach kosmetycznych to wynik montażu jednostek ściennych serii TMV Mini, a systemy TMV5 zapewniają optymalną temperaturę dla pracowników oraz gości warszawskiej restauracji „Jagiellońska”.

Ponadto urządzenia TOSOT, TMV i TMV Slim, sprawdziły się w obiektach hotelowych i apartamentach, a także budynkach użyteczności publicznej – Urzędu Miasta Rybnika i katowickiej instytucji kultury „Miasto Ogrodów”. Ubiegły rok okazał się być bogatym w sukcesy i nieustanny rozwój. Firma wierzy, że innowacyjne rozwiązania, zapewnią nowe możliwości jeszcze w wielu realizacjach prywatnych oraz komercyjnych.

 

Dowiedz się więcej