Już 140 Wystawców - liderów branży potwierdziło swój udział w 14. edycji Forum Wentylacja –Salon Klimatyzacja 2016, które odbędą się w dniach 1-2 marca 2016.

Targi Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja już 1-2 marca, a na nich już 140 zgłoszonych Wystawców!

Bardzo nas cieszy fakt, że również w tym roku wystawcy wybrali nasze targi i licznie zaprezentują sięna Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2016 – zaznacza organizator targów Tomasz Trusewicz,Dyrektor Stowarzyszenia Polska Wentylacja.

Już dzisiaj możemy powiedzieć, że targi będą miały jeszcze większą powierzchnię, niż ubiegłoroczna 13.edycja, która była pod tym względem rekordowa. Wielu wystawców powiększyło swoje stoiska, aby zaprezentować na targach najnowszą ofertę produktów i usług dedykowanych branży klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Zapowiadane są premiery nowych urządzeń, przygotowywane są oferty i cenniki na nadchodzący sezon. 

 

Zobacz obecną listę wystawców na dzień 12.01

 


 

FORUM WENTYLACJA – SALON KLIMATYZACJA 2016 odbędzie się w dniach 1-2 marca 2016r. w Warszawie, w centrum MT Polska.Targi Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej to największa w Polsce specjalistycznaimpreza dedykowana branży, w której udział biorą projektanci, instalatorzy, użytkownicy instalacji,inwestorzy, firmy wykonawcze, architekci, producenci, dystrybutorzy, przedstawiciele uczelnitechnicznych oraz przyszli inżynierowie.


Forum to:

  • Spotkanie całej branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej - w edycji 2015 udziałwzięło ponad 4100 profesjonalistów z 18 krajów
  • Prezentacja oferty liderów rynku
  • Promocja nowych produktów – w czasie Forum organizowany jest Konkurs NajciekawszyProdukt
  • Arena Technologii – miejsce porównania urządzeń różnych producentów, w której zaprezentowane zostaną pompy ciepła i sekcyjne centrale wentylacyjne
  • Strefa Instalatora – pokazy i demonstracje, konkurencje sprawnościowe dla odwiedzających
  • 2-dniowe, dostępne dla wszystkich odwiedzających, wykłady i prezentacje
  • Platforma nawiązywania nowych kontaktów

 

 

Sprawdź wszystkie informacje na temat targów