Ruszyła 15. edycja Międzynarodowych Targów Techniki Wentylacyjnej, Klimatyzacyjnej i Chłodniczej FORUM WENTYLACJA - SALON KLIMATYZACJA 2017. Zapraszamy do odwiedzania największego wydarzenia w branży!

Jak co roku, Targi Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja zgromadziły rzesze odwiedzających. W tegorocznej edycji udział bierze 182 wystawców z Polski i zagranicy. To największe spotkanie branżowe gromadzące m.in. producentów, dystrybutorów, inwestorów, projektantów, wykonawców instalacji, przedstawicieli firm wykonawczych, architektów, osób odpowiedzialnych za odbiory techniczne i eksploatację, a także przedstawicieli uczelni wyższych i przyszłych inżynierów. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

Podczas targów nie mogło zabraknąć prezentacji systemów VRF oraz wentylatorów oddymiających w ARENIE TECHNOLOGII. To właśnie w tym miejscu producenci i dystrybutorzy zaprezentowali swoje urządzenia. W kategorii systemy VRF swoje rozwiązania przedstawiły największe firmy z branży, m. in. KLIMA-THERM, DAIKIN, ELEKTRONICA SA czy FREE POLSKA. W zakresie wentylatorów oddymiających również nie zabrakło potentatów z branży, tj. Ventia, Harmann, VENTS GROUP, Venture Idustries i wiele innych.

Spotkanie branżowe dało także wystawcom mozliwość prezentacji nowości produktowych, wprowadzonych do oferty po 1 stycznia 2016 roku. Firmy zgłosiły swoje najnowsze rozwiązania do KONKURSU NAJCIEKAWSZY PRODUKT 2017. Zgłoszone rozwiązania konkurują o tytuł najciekawszego produktu w dwóch kategoriach: klimatyzacja i wentylacja. Odwiedzający chętnie oddają głosy na wybrane produkty, odbierając drobne upominki. Wyniki ogłoszone zostaną w drugim dniu targów, 8 marca.


Sprawdź zasady konkursu NAJCIEKAWSZY PRODUKT 2017

 

Jak co roku organizatorzy targów przygotowali specjalne miejsce dla branżystów. STREFA INSTALATORA to miejsce pokazów, pozwalających naprzekazanie praktycznych umiejetności, umiejętności zawodowych oraz prezentacja nowych rozwiązań technologicznych. Organizatorem i pomysłodawcą strefy niezmiennie jest Stowarzyszenie Polska Wentylacja. Partnerami Strefy są m. in. firmy Lindab i Alnor.

Podczas targów nie mogło zabraknąć SEMINARIUM EKSPERCKICH. Wykłady obejmują najnowsze normy i przepisy wprowadzone dla branży. W ramach seminarium odbędą się WARSZTATY PRJEKTANTA - czyli techniczna prezentacja nominowanych do Nagrody Branżowej PASCAL 2017 projektów, a także WARSZTATY CHŁODNICZE przygotowane we współpracy z Fundacją Ochrony Klimatu PROZON. Ponadto poruszane zostają takie tamety, jak: energia w klimatyzacji, wentylacja pożarowa, instalacje w obiektach służby zdrowia, wentylacja naturalna i technika kominkowa. Wśród wystawców przedstawiających swoje prezentacje techniczne znajdą się: Ventia, Venture Industries, Klimor, Lindab, Alnor, Harmann i wiele innych.