W dniach 13-15 października zapraszamy Państwa do Krakowa Targów Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL

Targi BLACH-TECH-EXPO i EUROTOOL - w październiku w Krakowie
W dniach 13-15 października zapraszamy Państwa do Krakowa na najbardziej prestiżową imprezę w branży obróbki mechanicznej! Targi Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL są najważniejszym i w opiniach wielu klientów najbardziej efektywnym jesiennym miejscem spotkań profesjonalistów z branży obróbkowej i narzędziowej w Polsce. To nie przypadek, sukces poparty jest piętnastoletnim doświadczeniem. Właśnie dzięki doświadczeniu, profesjonalnemu i sprawdzonemu przez lata zespołowi targi EUROTOOL stały się branżowym liderem.

Na targach EUROTOOL 2010 swoje produkty zaprezentują wystawcy prezentujący ofertę 500 firm z ponad 28 krajów. Mocnym akcentem tegorocznych targów będzie wystawa białoruskich obrabiarek do metalu. Tegoroczne Targi w ramach misji gospodarczej odwiedzą duńscy, francuscy i słowaccy przemysłowcy. Swoje wizyty na targach licznie zapowiadają fachowcy z kraju i zagranicy, którzy znają od lat nasze targi i wiedzą, że otrzymają na nich pełną branżową ofertę, poznają nowinki i premierowe rozwiązania.

Targom, odbywającym się pod Honorowym Patronatem Ministra Gospodarki, towarzyszyć będą seminaria, wykłady i spotkania umożliwiające nawiązanie współpracy biznesowej, technicznej i naukowej. Zapraszamy m.in. na Międzynarodowe Seminarium poświęcone nowoczesnym procesom obróbki cieplnej w produkcji narzędzi, zorganizowane przez Instytut Mechaniki Precyzyjnej, we współpracy ze specjalistami z Politechniki Poznańskiej, Świętokrzyskiej i Koszalińskiej oraz Białoruskiego Uniwersytetu Technicznego z Mińska, Państwowego Instytutu Technologii Lotniczych z Moskwy, Państwowego Uniwersytetu Nauki i Technologii z Moskwy oraz z czeskich firm Pilsen Tools s.r.o . i Comtes FHT a.s. Z kolei w ramach projektu Enterprise Europe Network Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej zorganizuje spotkania brokerskie, na których możliwe będzie nawiązanie współpracy z krajowymi i zagranicznymi partnerami.

Blach-Tech-ExpoW regionie skupiającym najwięcej przetwórców blachy na klientów czekać będą również przedsiębiorcy uczestniczący w drugiej edycji Targów Obróbki, Łączenia i Powlekania Blach BLACH-TECH-EXPO. Targi są swoistym łańcuchem ofert producentów i dystrybutorów blach, firm działających w branży obróbki, łączenia i powlekania blach oraz przedsiębiorstw specjalizujących się w usługach i kooperacji. Tegorocznym targom towarzyszyć będzie Forum, podczas którego znani w branży specjaliści przedstawią aktualną sytuację na rynku blach, tendencje jego rozwoju i problemy nurtujące tę branżę. Pośród prelegentów znajdą się między innymi Dyrektor Instytutu Spawalnictwa prof. dr hab. inż. Jan Pilarczyk, Michał Góreczny z firmy Bystronic Polska czy Benjamin Schwabe reprezentujący niemiecką firmę GSW Schwabe.

Lista wystawców, nowości, najnowszy biuletyn targowy, pełny program towarzyszący na stronach: www.blachtech.pl, www.eurotool.krakow.pl

[attach=attach1]FORMULARZ REJESTRACYJNY[/attach]
[attach=attach2]BIULETYN TARGÓW EUROTOOL[/attach]Źródło: Targi w Krakowie Sp. z o.o.

Komentarze

  • kiepskie targi

    szczerze mówiąc dupa nie targi , no i gówno