Systemair przedstawia nowe skrzynki rozprężne THOR-F z precyzyjnym przepływem powietrza 


Seria urządzeń THOR-F to gwarancja precyzyjnego pomiaru i regulacji strumienia nawiewanego powietrza.

thor-f

Portfolio urządzeń Systemair to możliwość dopasowania odpowiedniego produktu do każdego projektu. Teraz oferta poszerza się o nowe skrzynki rozprężne THOR-F klasy premium dla nawiewników z okrągły króćcem. Uzupełniają one typoszereg skrzynek THOR oraz THOR-E. Jest to doskonałe rozwiązanie do precyzyjnej, cichej i wygodnej dystrybucji powietrza.

seria thor systemair

Urządzenia Systemair do dystrybucji powietrza znajdują zastosowanie w systemach wentylacji komfortowej między innymi w biurach, sklepach, restauracjach, galeriach handlowych, hotelach, budynkach użyteczności publicznej czy szkołach.

Cechy skrzynek rozprężnych Systemair THOR-F:

  • THOR-F posiada całkowicie nową przepustnicę regulującą przepływ o ulepszonej wydajności, autorytecie i doskonałych parametrach akustycznych.
  • Wiarygodne pomiary przepływu powietrza gwarantuje solidna i precyzyjna sonda.
  • Czytelny nastawnik z blokadą położenia oraz prosta i precyzyjna obsługa dzięki mechanizmowi regulacji przepustnicy.
  • Rurki pomiarowe i cięgna regulacyjne przepustnicy mogą zostać wyciągnięte ze skrzynki i wypuszczone przez płytę czołową nawiewnika w celu łatwej regulacji bez zakłócania przepływu powietrza z nawiewnika.
  • Łatwy demontaż, czyszczenie i montaż całego mechanizmu regulacyjnego wraz z przepustnicą bez naruszenia ustawionej pozycji przepustnicy. A wszystko to można wykonać bez użycia narzędzi.

Sprawdź w programie doboru Systemair Design:

https://design.systemair.com/PL/pl-PL/catalogue/THOR_F

Dowiedz się więcej na: www.systemair.pl