W odróżnieniu od konwencjonalnych systemów klimatyzacji, seria Mission Extreme nie dopuszcza do strat ciepła przy niskich temperaturach na zewnątrz. Oryginalna technologia zapewnia doskonałą sprawność cieplną, przy ekstremalnych warunkach zewnętrznych oraz szeroki zakres temperatur pracy.

System klimatyzacji seria Mission Extreme to nowość od Midea.

FUNKCJE PODSTAWOWE

Autodiagnoza
Sygnalizacja wycieku czynnika chłodniczego
Praca w niskich temperaturach
Tryb Turbo
Inteligentna modulacja prędkości wentylatora
Stopnie prędkości wentylatora jedn. zewn.
Kompensacja temperatury
Czujnik kontroli nawiewu zimnego powietrza
Funkcja ECO
Funkcja Follow me
Funkcja Standby 1W
Podłączenie instalacji z 2 stron
Funkcja pamięci ustawień żaluzji
Mono i Multi
Automatyczny restartŁatwe czyszczenie panelu
Filtr katalityczny
Funkcja samoczyszczenia
Funkcja 8oC


FUNKCJE OPCJONALNE

WiFi

 

 

Unikalne funkcje
Technologia inwertera na prąd stały Sprężarki sterowane inwerterem prądu stałego pracują z częstotliwością 60-120 Hz, czyli w najbardziej efektywnym zakresie. Dzięki temu sprawność jest wyższa o ponad 30%, w porównaniu z tradycyjnymi sprężarkami

Powłoka hydrofilowa
Nowa konstrukcja wymienników oraz lamele z powłoką hydrofi lową, zapewniają wysoce wydajną wymianę ciepła w każdym trybie pracy urządzenia oraz zapobiegają osadzaniu się kropel wody na wymienniku. Powoduje to przyspieszenie jej odpływu i minimalizację efektu zamarzania wymiennika.

Funkcja grzania 8°C
W trybie grzania urządzenie utrzymuje w pomieszczeniu temperaturę dyżurną 8°C. Zabezpiecza to pomieszczenia przed znacznym wychłodzeniem podczas dłuższych nieobecności użytkownika w czasie zimy.

Funkcja Follow me
Czujnik temperatury został wbudowany w pilota. Dzięki temu, pomiar temperatury może być dokonany bliżej użytkownika, a praca klimatyzatora dopasowana do faktycznych warunków, jakie panują w pomieszczeniu.

Funkcja Defrost
Funkcja ta zapobiega zamarzaniu wymiennika dolnego źródła ciepła, przedłużając jego żywotność i zwiększając oszczędność energii.

Grzałka przeciwzamrożeniowa
Inteligentnie sterowana grzałka przeciwzamrożeniowa o minimalnej mocy zapobiega oblodzeniu odpływu skroplin w skrajnie niekorzystnych warunkach.

Praca do -27˚C
Jednostki zewnętrzne serii Mission wyposażono w grzałkę tacy skroplin, funkcje inteligentnego defrostu, a wymiennik pokryto powłoką hydrofi lową w celu zwiększenia sprawności pracy w skrajnie niskich temperaturach powietrza zewnętrznego. Zastosowanie tych rozwiązań zwiększyło zakres wydajnej pracy urządzeń do temperatury zewnętrznej poniżej -27˚C

Funkcja turbo
Funkcja ta, umożliwia osiągnięcie żądanego efektu chłodzenia lub grzania w czasie o połowę krótszym od standardowego, a tym samym szybkie nagrzanie lub schłodzenie pomieszczenia.

Funkcja samoczyszczenia
Funkcja obejmuje czyszczenie wymiennika ciepła jednostki wewnętrznej, poprzez jego osuszenie po pracy w trybie chłodzenia, a także oczyszczenie wymiennika ciepła jednostki zewnętrznej. Czyszczenie wymiennika ciepła w jednostce zewnętrznej, polega na włączeniu wentylatora w kierunku przeciwnym do pracy standardowej

Sterowanie WiFi
Dzięki niewielkiemu przełącznikowi (wielkości USB) w dowolnym momencie można dodać funkcję sterowania WiFi, umożliwiającą kontrolę klimatyzatora za pomocą np. tabletu czy smartphona.

 

 

Sprawdź ofertę