W ostatnich latach rozwój VBW Engineering był szczególnie intensywny, zarówno pod względem ilości, jak i zakresu produkowanych urządzeń. Podczas kilku lat wprowadzono do produkcji nowe modele central klimatyzacyjnych. Dzięki wysiłkom i pracy specjalistów działu badawczo-rozwojowego projekty istniejących typów central są nieustannie ulepszane. To, wraz z innymi wiadomościami, jest tematem tegorocznych sympozjów. Jedno z takich wydarzeń miało miejsce 29 maja 2019 r. w mieście Almaty (Kazachstan).

Sympozjum VBW Engineering w Almaty (Kazachstan)

Sympozjum, w którym wzięli udział specjaliści z wiodących firm projektowych i budowlanych w regionie, dotyczyło w szczególności nowych osiągnięć technologicznych, które umożliwiają VBW Engineering produkcję wysokiej jakości urządzeń "na miarę" ("custom-made"). Także w ramach programu zostały omówione nowości w dziedzinie central basenowych, nowe konstrukcje central dachowych, nowe zasady odnoszące się do produkcji grzejników gazowych.

Firma Sympozjum VBW Engineering serdecznie dziękuje wszystkim gościom za ich zainteresowanie oraz czeka na nowe spotkania.

 

Dowiedz się więcej