Po raz drugi spółka VTS zaprezentowała aktualną ofertę produktową na największych światowych targach branży HVAC - AHR EXPO 2016 w Orlando na Florydzie. Nowoczesne stoisko eksponujące flagowy produkt VTS – centralę wentylacyjną American VENTUS 2016 przyciągnęło tłumy odwiedzających. W myśl strategii globalnego rozwoju grupy VTS udział w targach jest kolejnym krokiem w budowie pozycji światowego lidera w branży HVAC.

Sukces VTS America Inc na największych światowych targach w branży HVAC – AHR EXPO 2016

W dniach 25-27.01.2016 w Orlando na Florydzie odbyła się kolejna edycja organizowanych od 1930-tego roku największych światowych targów rynku HVAC -  AHR EXPO 2016.  Ponad 60 000 osób z całego świata odwiedziło centrum konferencyjne Orange County Convention Center i zapoznało się   z aktualną ofertą produktową eksponowaną na stoiskach najważniejszych firm z branży. 

 „Targi AHR są doskonałą okazją do tego, by pokazać konsekwentny rozwój firmy VTS. Ponad 25 lat doświadczeń zebranych na rynkach europejskich, azjatyckich i bliskiego wschodu, zaowocowało stworzeniem innowacyjnego  produktu, doskonale dopasowanego do restrykcyjnych wymogów rynku amerykańskiego.  Obecność tutaj zbliża nas do pozycji globalnego lidera w branży HVAC. Wykorzystując innowacyjne technologie w obszarze badań projektowych, produkcji i logistyki,  dostarczamy naszym klientom zaawansowany technicznie produkt, oferując przy tym bardzo atrakcyjną cenę i bezkonkurencyjne terminy realizacji zamówień. Dysponując nowoczesnym centrum produkcyjno-logistycznym, które jest zlokalizowane w Atlancie, realizujemy zamówienia klientów z całego obszaru Ameryki Północnej w średnim terminie wynoszącym 7 dni.  To nasza niewątpliwa  przewaga konkurencyjna, która pozwala nam być  zawsze o jeden krok dalej, w każdym miejscu na świecie” – mówi CEO VTS Group Hanna Siek-Zagórska.  

Pierwszy dzień targów firma VTS zakończyła eventem zorganizowanym w restauracji Tommy Bahama w czasie, którego nagrodziła najlepszego partnera biznesowego - „REP of the year 2015” –  firmę Northrich z  Ohio doceniając całokształt współpracy. Nagrodę odebrał  Mike Goetz, CEO spółki.

Podczas drugiego dnia VTS zgromadziło największą liczbę odsłon na stronie internetowej targów http://www.ahrexpo.com/ ze wszystkich wystawców. Ogromne zainteresowanie stoiskiem VTS było również widoczne ze strony osób  reprezentujących branżowe czasopisma  i portale internetowe tj. Control Engineer czy Business Energy. Dla pracowników VTS był to dzień licznych wywiadów.  Jeden z nich już dziś można obejrzeć na łamach portalu  ProudGreenBuilding.com pod adresem http://www.proudgreenbuilding.com/videos/video-2/. Trzeci i zarazem ostatni dzień targów, był wypełniony spotkaniami ze studentami, kadrą akademicką oraz osobami spoza branży, które z dużym zainteresowaniem odwiedzały  wyróżniające się wśród innych stoisko VTS.

Czysta forma stoiska, którego centrum zajmowało wyeksponowane urządzenie VENTUS AVS-100 przyciągnęła licznych specjalistów z branży HVAC. Praktycznie wszystkie osoby z którymi miałem przyjemność rozmawiać podkreślały wysoką jakość prezentowanego produktu. Zwracały również uwagę, co jest charakterystyczne dla  rynku amerykańskiego, na solidność konstrukcji i trwałość zastosowanych komponentów.  Nowoczesna technologia, uwiarygodniona wszystkimi wymaganymi na rynku amerykańskim certyfikatami, przyciągnęła na nasze stoisko również wielu przedstawicieli firm konkurencyjnych. Gratulowali nam oni projektu stoiska i z uznaniem wypowiadali się na temat samego produktu, jak również widocznych rezultatów, które już osiągnęliśmy w budowie pozycji marki VTS na terenie Ameryki Północnej. Jesteśmy dumni, ze jako jedyny przedstawiciel Polski na targach,  godnie  reprezentowaliśmy nasz kraj na największym wydarzeniu eventowym branży HVAC na świecie.” – mówi Maciej Grzegowski, CEO VTS America Inc.

Po udanych targach spółka planuje kolejną edycję – AHR EXPO Las Vegas 2017.