Złączki rurowe LOKRING® spełniają właściwe standard wojskowe MILSTD-777 I będą stosowane do napraw systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych na statkach Straży Przybrzeżnej. Zgoda została wydana po licznych konsultacjach i demonstracjach pomiędzy amerykańskim oddziałem VULKAN Corporation Lokring oraz Strażą Przybrzeżną Stanów Zjednoczonych.

Straż Przybrzeżna Stanów Zjednoczonych stosuje złączki VULKAN Lokring na swoich statkach.

Zastosowanie bezlutowych połączeń rurowych VULKAN Lokring usprawni naprawy lub konserwację każdego z tych systemów, kiedy statek znajduje się w porcie lub na morzu. 

Efektywność i łatwość instalacji bezlutowych połączeń  LOKRING® sprawia, że montaż idealnie sprawdza się w każdych warunkach bez ograniczeń występujących przy lutowaniu lub ryzyku pożaru. Użycie palnika lub spawanie w celu wykonania napraw może wymagać powrotu statku do portu, aby dokonać niezbędnych napraw. Wykorzystanie złączek LOKRING® eliminuje potrzebę zawracania statku do portu, aby przeprowadzić naprawę. 

Aprobata Straży Przybrzeżnej USA potwierdza ponad 30- letnią wysoką jakość i niezawodność połączeń rurowych VULKAN Lokring. Jakość I niezawodność VULKAN Lokring zainspirowała Akademię Szkoleniową Straży Przybrzeżnej w Yorktown, Virginia, do uwzględnienia szkolenia LOKRING®  w życiorysach swojej kadry. 

Blisko 140 szkoli się tam każdego roku. Kadeci szkoleni są z zakresu poprawnego stosowania połączeń i technologii LOKRING® na potrzeby instalacji, konserwacji oraz napraw systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych na statkach.

Straż Przybrzeżna we współpracy z oddziałem VULKAN Lokring zapewni adekwatne szkolenia  oraz sprzęt do sprawnej instalacji, napraw i konserwacji systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych, jakie będą wymagane. 

Główną różnicą w połączeniach wykonywanych w warunkach morskich jest to, że połączenie LOKRING® musi być chronione przez tuleję wzmacniającą , chroniącą przed trudnymi warunkami atmosferycznymi i słoną wodą.

 

Dowiedz się wiecej odnośnie systemu VULCAN Lokring