Polski rynek energii słonecznej nieustannie się rozwija. Polska była gospodarzem konferencji ONZ w sprawie zmian klimatu w 2018 r.. Od 2014 r. w kraju mówi się o rynku fotowoltaicznym, który stale się rozwija. Technologię energii słonecznej można obecnie uznać za dobrze ugruntowaną w Polsce, a systemy magazynowania energii elektrycznej są na początku rosnącego zainteresowania rynkowego. Centralnym miejscem spotkania branży OZE z Polski i nie tylko, są Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej w Warszawie Re-Energy.

Spotkaj Ambasadorów Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej Re-Energy Expo na targach Intersolar w Monachium

Targi Re-Energy odbywają się w tym roku w dniach 10-11 września w Warszawskim Centrum EXPO XXI. Organizatorzy oczekują około 100 wystawców i 4000 odwiedzających. Program ramowy forów i konferencji zapewnia wielojęzyczne informacje na temat rozwoju i przyszłości energii odnawialnych w Polsce. To idealna platforma do przekazywania wiedzy, komunikacji i tworzenia sieci kontaktów biznesowych. 

 

Ambasadorzy Re-energy na targach Intersolar

Trzech ambasadorów warszawskich targów będzie także obecnych na targach Intersolar w Monachium:

  • Małgorzata Bartkowski, project manager Re-Energy, będzie na miejscu 15-16 maja. Można się z nią skontaktować telefonicznie pod numerem +49 174 389 7931 lub +48 607 909 143 oraz mailowo mbartkowski@fairexpo.pl
  • Dr Stanisław M. Pietruszko, prezes Polskiego Towarzystwa Fotowoltaiki, będzie dostępny na stoisku A3.256 w sprawie pytań dotyczących polskiego rynku fotowoltaicznego i Ex-Energy Expo. Dr. Pietruszko będzie także organizatorem wydarzenia Fotowoltaika w Polsce, w środę, 15 maja 2019 r. O 14:15 w hali B1 w sali B13
  • Pan Andrzej Zyber, Dyrektor ds. Sprzedaży na kraje zagraniczne i Polska w Soluxtec GmbH, będzie dostępny na stoisku A3.450 w przypadku pytań dotyczących międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej w Warszawie.

Skorzystaj z okazji do osobistej rozmowy na temat swojej obecności na targach RE-energy w Warszawie.

RE-Energy Expo w Internecie: http://reenergyexpo.pl

Organizator: IBC Investments Sp. z o. o.

Manager Projektu: Małgorzata Bartkowski, Project Manager

Kontakt dla prasy: Aleksandra Siekierka, +48 664 495 848, asiekierka@fairexpo.pl

 

Więcej informacji o Międzynarodowych Targach Energii Odnawialnej RE-energy

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej RE-energy to wydarzenie organizowane w stolicy Polski, poświęcone wyłącznie energii odnawialnej. Targi nie tylko prezentują najnowocześniejsze technologie wytwarzania i magazynowania zielonej energii, ale również dają możliwość zebrania i pogłębienia wiedzy o polskim rynku energii, dzięki bogatemu programowi wydarzeń towarzyszących. Targi te, to możliwość nawiązania wielu kontaktów biznesowych, które zaowocują w przyszłości. Nie zwlekaj i już dziś zostań częścią tego wydarzenia. To spotkanie branży OZE z Polski i zagranicy. Targi Re-energy Expo odbywają się co roku w Warszawie i należą do portfolio marki FAIREXPO będącej własnością IBC Investments Sp. z o.o..