Firma SONNIGER jest obecna na Polskim rynku od 2009 roku. W tym stosunkowo niedługim czasie dała się poznać jako jeden z wiodących dostawców nagrzewnic wodnych, gazowych oraz kurtyn powietrznych na rynku ogrzewania przemysłowego. Obecność SONNIGER na rynku polskim wpisuje się w strategię rozwoju firmy na rynkach Europy środkowo wschodniej, bardzo aktywnie rozwijają się projekty SONNIGER Rosja (terytorium Federacji Rosyjskiej), SONNIGER Ukraina (terytorium Ukrainy oraz Mołdawi) oraz SONNIGER Baltic (Litwa, Łotwa, Estonia, Białoruś oraz Kaliningrad).

SONNIGER – wdrożył nową markę handlową AIRBERG nowoczesne rekuperatory.
O ile działania firmy SONNIGER koncentrują się głównie na rynku ogrzewania przemysłowego, nowy projekt AIRBERG jest skierowany przede wszystkim do firm zajmujących się instalacjami grzewczymi i wentylacyjnymi w domach jednorodzinnych. Nowa centrala RECOVER RX500 to pierwszy krok to przedstawienia tematu wentylacji mechanicznej w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Centrala o mocnych parametrach, szerokim zakresie funkcjonalności automatyki, bardzo nowoczesnym design oraz w bardzo dobrej cenie – to główny kierunek działań AIRBERG.

AIRBERG - SONNIGER Group to europejski dostawca nowoczesnych, ekologicznych i optymalnie dobranych urządzeń do komfortowej wentylacji z odzyskiem ciepła w budownictwie mieszkaniowym oraz obiektach usługowych. Jesteśmy specjalistami w zakresie nowoczesnych rekuperatorów powietrza o najwyższej na rynku sprawności sięgającej aż 95%.

LogotypZalety


* Nowoczesny design – obudowa z najwyższej jakości tworzywa
* Mocne parametry – sprawność 95% i wydatek powietrza od 200 do 500 msz/h
* Bardzo atrakcyjna cena – 5.999 pln - najlepszy stosunek ceny do parametrów na rynku
* Dostępność rekuperatorów – 24h z półki magazynuDostępność w 24h,cena kataloga

Komentarze

 • Recover

  Znajomy kupił, jest zadowolony, dobre wykonanie, prosta obsługa i szybka dostawa, jak wspominał też przedstawiciel, wykonanie na europejskich standardach i producentach.

 • RX500

  Cena też nie jest wygórowana. Ciekawe jak sprawdza się w praktyce. Można by umieścić tutaj jakieś testy żeby móc zobaczyć albo co.

 • RX500

  Wygląda ciekawie, faktycznie odbiega wyglądem od innych urządzeń. Parametrami pewnie znajdziemy podobne urządzenia, ale cena mimo wszystko przystępna.

 • Recover 500rx

  No bardzo ciekawa alternatywa do znanych mi rozwiązań:) jak będę miał okazje to napewno spróbuje. A wy macie jakieś opinie na temat tej centralki?