Firma Ciecholewski-Wentylacje sp. z o.o. istnieje na rynku od 1977 roku. Zajmujemy się produkcją oraz wykonaniem instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Tym razem wzbogacili swoją ofertę o aparaty grzewczo wentylacyjne.

Solano, Samum, Monsun to nowości w ofercie  CICHOLEWSKI WENTYLACJE.
Solano AGWC 25


SolanoAparat Solano to urządzenia przeznaczone do ogrzewania obiektów wielko kubaturowych, np: hale przemysłowe, magazynowe, warsztaty, pawilony handlowo-usługowe. Aparat standardowo pracuje na powietrzu obiegowym lub z podmieszaniem powietrza świeżego przy dodatkowym zastosowaniu komory mieszania KMC. Solano jest wyposażony w wentylator osiowy oraz lamelową nagrzewnicę wodną dwu lub trzy rzędową. Obudowa jest wykonana z blachy ocynkowanej i przeznaczona jest do pracy naściennej z ręczną regulacją geomaterii lotek przepustnicy.
Samum AGWC 35


SamumAparat Samum to urządzenie przeznaczone do ogrzewania obiektów wielko kubaturowych, np.: hale przemysłowe , magazynowe , warsztaty , pawilony handlowo-usługowe. Aparat standardowo pracuje na powietrzu obiegowym lub z podmieszaniem powietrza świeżego przy dodatkowym zastosowaniu komory mieszania KMC. Samum jest wyposażony w wentylator osiowy oraz lamelową nagrzewnicę wodną dwu lub trzy rzędową. Obudowa jest wykonana z blachy ocynkowanej i przeznaczony jest do pracy podsufitowej.

Monsun AGWC 55


MonsunAparat Monsun to urządzenie przeznaczone do ogrzewania obiektów wielko kubaturowych , np.: hale przemysłowe, magazynowe, warsztaty, pawilony handlowo-usługowe. Aparat standardowo pracuje na powietrzu obiegowym lub z podmieszaniem powietrza świeżego przy dodatkowym zastosowaniu komory mieszania KMC. Monsun jest wyposażony w wentylator osiowy oraz lamelową nagrzewnicę wodną dwu lub trzy rzędową. Obudowa jest wykonana z blachy ocynkowanej i przeznaczona jest do pracy podsufitowej. Współpracuje z nawiewnikiem dalekiego zasięgu z ustawianą geometrią lotek lub nawiewnikiem wirowym - stała geometria. Zmiana położenia nawiewnika dalekiego zasięgu może następować za pomocą siłownika lub ręcznej nastawy.
Komora mieszania KMC


Komora
Komora mieszania pozwala na mieszanie dwóch strumieni powietrza - chłodnego świeżego, w niezbędnej ilości higienicznej (dla oddychania ludzi min. 30m3/h) oraz recyrkulacyjnego ciepłego. Po zmieszaniu strumień o temperaturze wynikowej podgrzewany jest przez nagrzewnice aparatu grzewczego. Zaletą komory mieszania powietrza jest dostarczenie nezbędnej ilości świeżego powietrza i ogrzanie do temperatury żądanej oraz filtracji zgrubnej.

Więcej informacji oraz karty produktów możliwe są do ściągnięcia na stronie producenta:

Źródło: ''