W dniach 23-25 października odbyła się kolejna edycja "Business Breakfast" czyli cyklu spotkań dedykowanych projektantom HVACR, który organizowany jest przez grupę Klima-Therm. Miejscem spotkań były trzy miasta - Warszawa, Gdańsk i Katowice.

Business Breakfast w Warszawie

W organizowanym przez Grupę Klima-Therm spotkaniu wzięło udział ponad 50 uczestników. Panel merytoryczny poprowadzili inżynierowie produktu Klima-Therm i Klimor, a także goście z zagranicy - przedstawiciele włoskiego G.I.Holding. Główną tematyką rozmów były najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie utrzymania parametrów wewnętrznych w pomieszczeniach IT, oraz techniczne zagadnienia związane z doborem i optymalizacją układu chłodzenia DX i automatyki na przykładzie central wentylacyjnych Klimor oraz agregatów skraplających Fujitsu. Utrzymano także konwencję łączenia śniadań biznesowych i paneli merytorycznych.

Spotkania “Business Breakfast by Klima-Therm” odbyły się w dniach 23-25 października w Katowicach, Warszawie i Gdańsku na terenie ośrodków szkoleniowych Akademii Grupy Klima-Therm (Katowice i Warszawa) oraz na tarasowym piętrze budynku Olivia Business Centre STAR (Gdańsk). Wybór największego obiektu Trójmiasta nie był przypadkowy - o komfort powietrza w prestiżowym kompleksie dbają dostarczone przez Klima-Therm systemy o sumarycznej mocy chłodniczej wynoszącej blisko 10 MW.

Business Breakfast w Gdańsku

 

Poprzez połączenie kameralnych warsztatów stacjonarnych o charakterze networkingowym z serią webinarów, czyli interaktywnych wykładów realizowanych w formule online, planowany jest dalszy rozwój projektu spotkań dedykowanych projektantom HVACR.

 

 

Informacje o firmie Klima-Therm