Usuwa 99,99% wirusa SARS-CoV-2.

haier covid

Haier zaświadcza, że zastosowana w klimatyzatorach technologia STERYLIZACJA UV-C dezaktywuje 99,998% koronawirusa (SARS-CoV-2), co zostało właśnie oficjalnie potwierdzone certyfikacją globalnej organizacji badawczej - Texcell S.A.

Badania nad skutecznością nowej funkcji trwały w laboratorium badawczym w Paryżu, już od listopada 2020 r. Wszystko po to, by zapewnić użytkownikom klimatyzacji maksymalny poziom bezpieczeństwa w domu. Uzyskane wyniki potwierdziły, że technologia STERYLIZACJA UV-C zahamowała rozwój wirusa SARS-CoV-2 ze skutecznością do 99,998% w ciągu zaledwie 1 godziny.

Technologia STERYLIZACJA UV-C wykorzystuje promieniowanie UV-C (ultrafioletowe), które od 40 lat jest powszechnie stosowana w dezynfekcji w naszym codziennym życiu. Lampa LED UV-C, zamontowana na parowniku urządzenia, działa bezpośrednio na kwasy nukleinowe zawarte w wirusach, uszkadzając ich strukturę DNA i RNA. Powodując zahamowanie procesu podziału komórek, uniemożliwia dalsze namnażanie się wirusa i infekowanie. Wirusy przestają stanowić zagrożenie dla człowieka. Jednocześnie technologia STERYLIZACJA UV-C jest całkowicie bezpieczna dla osób przebywających w pomieszczeniu.

Ogólnoświatowa pandemia spowodowana koronawirusem (SARS-CoV-2) przyniosła wiele wyzwań dla naszego codziennego życia. Testy przeprowadzone przez Texcell, potwierdzające skuteczność STERYLIZACJI UV-C pokazują, że zastosowana technologia redukuje ryzyko zachorowania na COVID-19.

Treść oficjalnego komunikatu HAIER AC dostępny poniżej oraz na stronie www.haier-ac.pl

certyfikat haier covid


Komentarze

  • Kimatyzacja Haier

    Super