III edycja Targów Budowlanych SILESIA BUILDING EXPO - SIBEX 2010 odbędzie się w dniach od 26-28 lutego 2010 r. w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu.

Silesia Building Expo SIBEX 2010
Sibex Silterm-InstalIII edycja Targów Budowlanych SILESIA BUILDING EXPO - SIBEX 2010 odbędzie się w dniach od 26-28 lutego 2010 r. w Centrum Targowo-Wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu.

W nadchodzącej edycji wystawy wprowadzone zostaną podziały branż na Salony Tematyczne, m.in.:
• Salon Stolarki Budowlanej,
Salon Techniki Grzewczej i Klimatyzacyjnej SILTERM (www.exposilesia.pl/silterm),
• Targi Mieszkaniowo-Developerskie.

Zakres branżowy targów SIBEX obejmuje wszystkie rodzaje materiałów, urządzeń i usług związanych z projektowaniem, budową lub zakupem domów i mieszkań oraz ich wyposażeniem i remontem. Pogrupowanie branżowe pozwoli osobom zwiedzającym targi łatwiej trafić do wybranych przez siebie grup towarowych, by zapoznać się z najnowszymi technologiami i materiałami budowlanymi, wybrać dla siebie projekt domu czy aranżacji mieszkania, uzyskać informacje na temat możliwości kredytowych, wybrać umeblowanie i wyposażenie, rodzaj i kolor drzwi czy okien, a także znaleźć wykonawcę wybranego projektu.
Organizator - Kolporter EXPO Sp. z o.o. - przewiduje udział w targach ok. 250 przedsiębiorstw i ok. 8 tys. zwiedzających.

Informacje na temat Targów SIBEX znajdą Państwo pod adresami: www.sibex.pl, www.silterm.pl, www.targimieszkaniowe.exposilesia.pl.
Źródło: Kolporter EXPO Sp. z o.o.