WIENKRA, jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży HVAC w Polsce, rozszerza swoją ofertę urządzeń klimatyzacyjnych o markę własną – Sevra. W gamie produktów Sevra znajdą się klimatyzatory pokojowe RAC, klimatyzatory komercyjne CAC, systemy Multi Split oraz systemy VRF.

Już wkrótce do sprzedaży trafi seria klimatyzatorów pokojowych, obejmująca cztery modele: Ecomi, Comfort, Elegance i Profi.

 

Ecomi – zaawansowane rozwiązania technologiczne i szeroki zakres funkcjonalności, zamknięte w kompaktowej, ekonomicznej jednostce.

Ecomi to idealne połączenie atrakcyjnej ceny i zaawansowanych technologii, gwarantujących wysoki komfort użytkowania. Podobnie jak wszystkie jednostki Sevra, Ecomi pracuje w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który posiada niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego i nie ma wpływu na warstwę ozonową. Cała seria zapewnia szeroki wybór funkcji i trybów: między innymi funkcję samooczyszczania, autodiagnostykę, tryb cichej pracy, tryb snu, tryb turbo czy programator czasowy. Jednostki posiadają wbudowany moduł WiFi, który umożliwia sterowanie jednostką z poziomu smartfona, tabletu i komputera z dowolnego miejsca na świecie. W standardzie znajduje się również zaawansowany jonizator Cold Plasma, zapewniający skuteczną ochronę przed szkodliwymi substancjami i nieprzyjemnymi zapachami. Nowoczesny panel przedni jednostki naściennej, ze srebrnymi detalami i wyświetlaczem LED, świetnie komponuje się z wystrojem każdego wnętrza.

 

Comfort – stylowy wygląd i rozbudowana gama funkcji w jednym, dla zagwarantowania najwyższego poziomu komfortu.

Seria Comfort oferuje szeroką funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki którym może zapewnić optymalne warunki w pomieszczeniu oraz obniżyć koszty eksploatacyjne. Całość zamknięta w nowoczesnej, eleganckiej obudowie. To połączenie prawdziwego komfortu z atrakcyjnym wyglądem. Maksymalny komfort korzystania z klimatyzacji gwarantuje szeroki wybór funkcji, takich jak tryb turbo, tryb snu, funkcja Anti-Cold, programator czasowy czy inteligentne podświetlenie. Dostępny w standardowym wyposażeniu wbudowany moduł WiFi i sterownik bezprzewodowy, umożliwiają wygodną kontrolę nad pracą urządzenia, nawet gdy przebywamy poza domem. Jonizator Cold Plasma zadba o czyste i zdrowe powietrze.

 

Elegance – ciche, energooszczędne i niezawodne urządzenia zachwycające minimalistycznym designem.

Seria Elegance wyróżnia się unikatowym, nowoczesnym wzornictwem. Minimalistyczny panel przedni posiada matową powierzchnię, która świetnie wpisuje się w aktualne trendy w designie. Czynnik chłodniczy R32 i zaawansowana technologia inwerterowa zapewnią niezawodną i energooszczędną pracę klimatyzatora serii Elegance. Najwyższy poziom komfortu i optymalne warunki w pomieszczeniu gwarantuje szereg funkcji kontrolujących parametry nawiewu, takich jak poziomy i pionowy ruch żaluzji, funkcja „Anti-Cold”, tryb turbo czy funkcja dalekiego nawiewu. Doskonałą jakość powietrza osiągnięto dzięki standardowemu wyposażeniu jednostki w jonizator Cold Plasma i filtr o zwiększonej gęstości. Funkcje tj. programator czasowy i „I Favour” gwarantują dostosowanie pracy klimatyzatora do indywidualnych preferencji, a wbudowany moduł WiFi umożliwia sterowanie z poziomu urządzeń mobilnych.

 

Profi – najbardziej zaawansowana technologia oraz najlepsze parametry pracy, zamknięte w luksusowej obudowie.

Seria klimatyzatorów naściennych Profi to opcja dla najbardziej wymagających użytkowników. Ta najbardziej zaawansowana technologicznie jednostka w gamie urządzeń pokojowych Sevra oferuje najwyższe parametry pracy i kompletny zestaw funkcji. Wszystko to zamknięte w wyjątkowej, luksusowej obudowie. Klasa energetyczna A+++ w trybie chłodzenia i A++ w trybie ogrzewania zapewniają energooszczędną pracę jednostek, nawet w skrajnych temperaturach zewnętrznych. O maksymalny komfort użytkownika zadba szereg funkcji regulujących parametry nawiewu, a zdrowe otoczenie zagwarantuje zaawansowany jonizator Cold Plasma i filtr powietrza o zwiększonej gęstości. Najwyższej jakości podzespoły i ulepszona konstrukcja jednostek to gwarancja niezawodnej i, co ważne, wyjątkowo cichej pracy. Wbudowany moduł WiFi i sterownik bezprzewodowy umożliwiają wygodną obsługę urządzenia.

 

Dowiedz się więcej


Komentarze

  • Severa

    Bardzo fajnie, że masz ten klimatyzator. Zastanawia mnie jak na podstawie kilku dni określasz jego energooszczędność.

  • Sevra

    Posiadam już klimatyzator ścienny pokojowy sevra jestem zadowolony od paru dni. Nowa technologia prosty łatwy obsłudze dużo nie popiera mocy prądu. Cicho pracuje powiem tyle jest mega wbudowane WiFi gdzie można korzystać wszędzie po za domem funkcje posiada takie jak oczyszczanie, powietrza, chłodzi , tryb zimno/ ciepło możliwość zmiany.Polecam R32 sevra klimatyzator.