WIENKRA, jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży HVAC w Polsce, rozszerza swoją ofertę urządzeń klimatyzacyjnych o markę własną – Sevra. W gamie produktów Sevra znajdą się klimatyzatory pokojowe RAC, klimatyzatory komercyjne CAC, systemy Multi Split oraz systemy VRF.

Już wkrótce do sprzedaży trafi seria klimatyzatorów pokojowych, obejmująca cztery modele: Ecomi, Comfort, Elegance i Profi.

 

Ecomi – zaawansowane rozwiązania technologiczne i szeroki zakres funkcjonalności, zamknięte w kompaktowej, ekonomicznej jednostce.

Ecomi to idealne połączenie atrakcyjnej ceny i zaawansowanych technologii, gwarantujących wysoki komfort użytkowania. Podobnie jak wszystkie jednostki Sevra, Ecomi pracuje w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32, który posiada niski współczynnik tworzenia efektu cieplarnianego i nie ma wpływu na warstwę ozonową. Cała seria zapewnia szeroki wybór funkcji i trybów: między innymi funkcję samooczyszczania, autodiagnostykę, tryb cichej pracy, tryb snu, tryb turbo czy programator czasowy. Jednostki posiadają wbudowany moduł WiFi, który umożliwia sterowanie jednostką z poziomu smartfona, tabletu i komputera z dowolnego miejsca na świecie. W standardzie znajduje się również zaawansowany jonizator Cold Plasma, zapewniający skuteczną ochronę przed szkodliwymi substancjami i nieprzyjemnymi zapachami. Nowoczesny panel przedni jednostki naściennej, ze srebrnymi detalami i wyświetlaczem LED, świetnie komponuje się z wystrojem każdego wnętrza.

 

Comfort – stylowy wygląd i rozbudowana gama funkcji w jednym, dla zagwarantowania najwyższego poziomu komfortu.

Seria Comfort oferuje szeroką funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania technologiczne, dzięki którym może zapewnić optymalne warunki w pomieszczeniu oraz obniżyć koszty eksploatacyjne. Całość zamknięta w nowoczesnej, eleganckiej obudowie. To połączenie prawdziwego komfortu z atrakcyjnym wyglądem. Maksymalny komfort korzystania z klimatyzacji gwarantuje szeroki wybór funkcji, takich jak tryb turbo, tryb snu, funkcja Anti-Cold, programator czasowy czy inteligentne podświetlenie. Dostępny w standardowym wyposażeniu wbudowany moduł WiFi i sterownik bezprzewodowy, umożliwiają wygodną kontrolę nad pracą urządzenia, nawet gdy przebywamy poza domem. Jonizator Cold Plasma zadba o czyste i zdrowe powietrze.

 

Elegance – ciche, energooszczędne i niezawodne urządzenia zachwycające minimalistycznym designem.

Seria Elegance wyróżnia się unikatowym, nowoczesnym wzornictwem. Minimalistyczny panel przedni posiada matową powierzchnię, która świetnie wpisuje się w aktualne trendy w designie. Czynnik chłodniczy R32 i zaawansowana technologia inwerterowa zapewnią niezawodną i energooszczędną pracę klimatyzatora serii Elegance. Najwyższy poziom komfortu i optymalne warunki w pomieszczeniu gwarantuje szereg funkcji kontrolujących parametry nawiewu, takich jak poziomy i pionowy ruch żaluzji, funkcja „Anti-Cold”, tryb turbo czy funkcja dalekiego nawiewu. Doskonałą jakość powietrza osiągnięto dzięki standardowemu wyposażeniu jednostki w jonizator Cold Plasma i filtr o zwiększonej gęstości. Funkcje tj. programator czasowy i „I Favour” gwarantują dostosowanie pracy klimatyzatora do indywidualnych preferencji, a wbudowany moduł WiFi umożliwia sterowanie z poziomu urządzeń mobilnych.

 

Profi – najbardziej zaawansowana technologia oraz najlepsze parametry pracy, zamknięte w luksusowej obudowie.

Seria klimatyzatorów naściennych Profi to opcja dla najbardziej wymagających użytkowników. Ta najbardziej zaawansowana technologicznie jednostka w gamie urządzeń pokojowych Sevra oferuje najwyższe parametry pracy i kompletny zestaw funkcji. Wszystko to zamknięte w wyjątkowej, luksusowej obudowie. Klasa energetyczna A+++ w trybie chłodzenia i A++ w trybie ogrzewania zapewniają energooszczędną pracę jednostek, nawet w skrajnych temperaturach zewnętrznych. O maksymalny komfort użytkownika zadba szereg funkcji regulujących parametry nawiewu, a zdrowe otoczenie zagwarantuje zaawansowany jonizator Cold Plasma i filtr powietrza o zwiększonej gęstości. Najwyższej jakości podzespoły i ulepszona konstrukcja jednostek to gwarancja niezawodnej i, co ważne, wyjątkowo cichej pracy. Wbudowany moduł WiFi i sterownik bezprzewodowy umożliwiają wygodną obsługę urządzenia.

 

Dowiedz się więcej