Seria Elegance idealnie wpisuje się w aktualne trendy we wzornictwie urządzeń tego typu, jednak nowoczesny design to nie jedyna zaleta. Do nich można zaliczyć również między innymi energooszczędność i filtry o zwiększonej gęstości.

Seria klimatyzatorów naściennych SEVRA ELEGANCE

Funkcje w serii klimatyzatorów SEVRA ELEGANCE

Seria urządzeń zapewnia mnogość funkcji, które nie tylko wpływają na jego lepsze działanie, ale także ułatwiają korzystanie. Wpływ na jakość powietrza mają jonizator Cold Plasma, który wychwytuje alergeny, bakterie oraz nieprzyjemne zapachy, a także filtry powietrza, które zatrzymują nawet najmniejsze cząsteczki pyłu i kurzu dzięki zmniejszonym oczkom w siatce filtracyjnej. Cały system oczyszczania można wzbogacić między innymi o opcjonalne filtry węglowe, z jonami srebra lub z witaminą C. Nie trzeba się również obawiać czystości wewnątrz urządzenia - funkcja samoczyszczenia służy do hamowania rozwoju bakterii oraz pleśni.

funkcje serii elegance

Wiele funkcji umożliwia też łatwe sterowanie urządzeniem. W serii ELEGANCE zastosowano moduł Wi-Fi, a także umożliwiono sterowanie klimatyzatorem przy użyciu aplikacji mobilnej nawet spoza domu. Dużym ułatwieniem dla użytkownika są też funkcje, które pozwalają na dostosowanie pracy urządzenia do własnych potrzeb.

funkcje elegance

Warto również zwrócić uwagę na wykorzystanie ekologicznego czynnika chłodniczego R32, który jest bardziej przyjazny środowisku od czynnika R410A.