Już w najbliższych dniach odbędzie się, zorganizowane przez firmę Ventia, Seminarium Techniczne wraz z wykładami ekspertów w zakresie praktyki projektowania systemów HVAC, wpływu nowych przepisów na dobór urządzeń oraz nowoczesnych rozwiązań produktowych. Spotkania odbędą się w dniach 21-24 listopada, kolejno w 4 miastach Polski: Rzeszowie, Katowicach, Łodzi oraz Warszawie. Poznaj szczegółowy harmonogram!

Podczas tegorocznych Seminariów Technicznych odbędzie się prezentacja nowoczesnych rozwiązań, informacji technicznych oraz narzędzi przeznaczonych dla projektantów, instalatorów i praktyków HVAC. Uczestnicy będą mogli przetestować kilkadziesiąt urządzeń prezentowanych marek, wymienić się doświadczeniami oraz przestudiować różne przypadki.

 

Spotkania odbędą się kolejno w 4 lokalizacjach

 

Seminarium Techniczne 2017

 

Wykłady poprowadzą eksperci

 

Seminarium Techniczne 2017

 

Prezentowane produkty

 

Seminarium Techniczne 2017Udział w seminarium jest bezpłatny. Ponadto uczestnicy wydarzenia mają zapewniony komplet materiałów technicznych i programów doboru, serwis kawowy, lunch oraz bezpłatny parking. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Nie zwlekaj i wypełnij formularz zgłoszeniowy!

 

Zgłoś swój udział

 

Kontakt:

Piotr Wiśniewski
tel. +48 22 841 11 65, 
tel. kom. +48 505 414 389, 
e-mail: szkolenia@ventia.pl