Zaoszczędź pieniądze i czas przy instalacji cienkowarstwowych mat grzejnych DEVImatTM nawet trzykrotnie w stosunku do zwykłych mat. Idealną regulację mat zapewniają sterowniki DEVIregTM Touch lub DEVIregTM Smart.

Samoprzylepne maty grzejne DEVImatTM od Danfoss

Ogrzewanie podłogowe to rozwiązanie, które pojawia się w naszych domach coraz częściej. Wykorzystanie w tym celu elektrycznej maty grzejnej jest korzystne z wielu powodów. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest szybkie podgrzanie podłogi do komfortowej temperatury w okresie wiosennym lub jesiennym, kiedy ogrzewanie centralne jest wyłączone. 

Elektryczne maty grzejne zapewnią nam wyjątkowy komfort w niewielkiej cenie. Ogrzewanie podłogowe DEVI to miesięczny koszt eksploatacyjny na poziomie niecałych 20 zł. Za pomocą termostatów DEVIregTM Touch lub DEVIregTM Smart możliwe jest nie tylko sterowanie parametrami, ale także mierzenie zużycia energii i kontrola kosztów. 

Systemy ogrzewania podłogowego DEVI są odpowiednie praktycznie dla każdego pomieszczenia czy rodzaju mieszkania, tak samo w nowoczesnym budownictwie, jak i w starej kamienicy. Samoprzylepna mata DEVImatTM to oszczędność kosztów przy montażu. Dla przykłady łazienka o długości 5m, wymaga aż 50kg mniej kleju, co pozwoli zaoszczędzić nawet 150 zł. 

 

Sprawdź jak poprawnie i szybko zamontować matę DEVImatTM

Źródło: Danfoss