Nowe produkty to cała gama urządzeń dedykowanych do zastosowań niskotemperaturowych.

Rozszerzony typoszereg agregatów skraplających Optyma Plus™.
agregat skraplający


Typoszereg agregatów Optyma Plus™ New Generation zostaje rozszerzony o dwa modele do zastosowań niskotemperaturowych.

Zakres dostępnych agregatów Optyma Plus™ umożliwia instalatorom oferowanie tego rozwiązania do komór chłodniczych, sklepów osiedlowych, stacji benzynowych i minimarketów które wymagają wydajności chłodniczej od 0,6 do 16,5 kW w aplikacjach średniotemperaturowych i od 0,7 do 9,6 kW w zastosowaniach niskotemperaturowych.

Zakres agregatów powiększa się o dwa modele LPHM215LLP00E i LPHM271LLP00E w których zastosowano sprężarki spiralne LLZ charakteryzujące się wysoką efektywnością. Zapewniają one wydajność odpowiednio 7,4 oraz 9,6 kW przy odparowaniu -25ºC, temperaturze otoczenia 32ºC i przegrzaniu 10K – (bez dochłodzenia).

Naszą ambicją jest oferowanie rozwiązań bezkonkurencyjnych pod względem łatwości instalacji, niskiego poziomu głośności (a może: cichości pracy) i niskiego zużycia energii. Modele do aplikacji średniotemperaturowych MBP są już zgodne z dyrektywą ErP i w ciągu najbliższych miesięcy będziemy kontynuować rozszerzanie naszej oferty w tym zakresie” – mówi Paweł Rękawek koordynator sprzedaży.

Więcej informacji można znaleźć w katalogu online na stronie internetowej Danfoss www.danfoss.pl
Umieszczenie nowych modeli agregatów w bazie programu Coolselektor® zostało odroczone do czasu jego następnej aktualizacji.


Aby uzyskać więcej informacji:

Proszę o kontakt z najbliższym Autoryzowanym Dystrybutorem Chłodniczym Danfoss lub biurem sprzedaży firmy Danfoss Poland Sp. z o.o.

Tel. 22 755 0676; e-mail.: chlodnictwo@danfoss.com

Źródło: ''