Zakończyło się najważniejsze wydarzenie branżowe, w którym firma Clima Gold wzięła udział po raz kolejny - Targi Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja, odbywające się 5 - 6 marca 2019 r. w nowej lokalizacji - Centrum Targowo-Kongresowym Global EXPO w Warszawie.

Równolegle z targami, na 3 odrębnych salach odbył się cykl specjalistycznych seminariów, które w szczególności skierowane były do szerokiego grona projektantów, inwestorów, instalatorów, użytkowników instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, a także pozostałych zainteresowanych.

Na firmowym stoisku, zgodnie z zapowiedziami, zaprezentowano nową centralę – Optima Compact Monoblock o konstrukcji bezszkieletowej, wyposażoną w automatykę zintegrowaną fabrycznie oraz wysokosprawne podzespoły: wymienniki do odzysku ciepła oraz zespoły wentylatorowe. Urządzenie jest gotowe do użytkowania – okablowanie, pierwsze uruchomienie oraz wstępne nastawy i konfiguracja w fabryce. Ponadto centrale są zgodne z restrykcyjnymi wymaganiami dyrektywy ECO DESIGN 2018.

Pobierz specjalnie dedykowany dla nowej centrali folder techniczno-marketingowy

Firma Clima Gold serdecznie dziękuje odwiedzającym za zainteresowanie ofertą i liczny udział w Targach!

Zapraszamy do kontaktu z regionalnymi Przedstawicielami Techniczno - Handlowymi Clima Gold, którzy zapoznają Państwa z nowym katalogiem i przedstawią szczegółowo ofertę.

 

Skontaktuj się z Przedstawicielem Clima Gold