Chillventa 2010 - druga edycja targów branży chłodniczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i pomp ciepła zakonczyła się rekordową liczbą 880 wystawców i ponad 29.000 zwiedzających i uczestników konferencji z całego świata.

Rekordowe targi Chillventa 2010
Chillventa - Międzynarodowe Targi Chłodnictwa, Klimatyzacji, Wentylacji i Pomp Ciepła - odbyły się w Norymberdze w dniach 13-15 października 2010 roku. Tegoroczne wydarzenie wyróżniło się rekordową liczba wystawców i zwiedzających z całego świata.
Chillventa 2010
"Opinie zarówno ze strony wystawców i zwiedzających były bardzo pozytywne. Międzynarodowy przemysł jest teraz w lepszej sytuacji po kilku trudnych miesiącach, co było wyraźnie zauważalne podczas wystawy" - powiedział Richard Krowoza, Członek Zarządu NürnbergMesse.
Heinrich Reuss, Przewodniczący Chillventa Exhibition Committee, a tym samym rzecznik wystawiających się firm, potwierdził: "Chillventa 2010 okazała się wielkim sukcesem dla wystawców z całego świata. Mieliśmy zwiedzających z najwyższej półki, posiadających wysokie kwalifikacje branżowe. Po tej edycji targów Chillventa nie mogę doczekać się następnej wystawy.”

Dobre nastroje równie wyraźnie odzwierciedlone są liczbie wystawców i zwiedzających. Liczba wystawców Chillventa 2010 wzrosła o 10 procent do rekordowego poziomu 880 firm. Liczba odwiedzających i uczestników kongresów osiągnęła 29.000.

Kto nie odwiedził tegorocznych targów Chillventa można uzyskać informacje, najnowsze filmy i zdjęcia na www.chillventa.de

Kolejna edycja Chillventa odbędzie się w Centrum Wystawienniczym w Norymberdze w dniach 10-12 października 2012 roku.


Źródło: NürnbergMesse