Firma Refsystem, Generalny Dystrybutor Haier AC w Polsce, kolejny raz zaplanował wycieczkę dla swoich najlepszych Klientów. Tym razem uczestnicy wyruszą w podróż na Zanzibar.

Gości czeka 7-dniowy pobyt w jednym z najbardziej ekskluzywnych hoteli na wyspie. 5-gwiazdkowy hotel posiada widok na plażę, wielkie baseny i obsługę na najwyższym poziomie. Wszystko to sprawi, że będzie to kolejna niezapomniana przygoda. Zanzibar słynie z zachwycających jasnych plaż, szmaragdowego morza oraz przepięknych raf koralowych. Na uczestników czeka wiele atrakcji, m.in. wycieczka do Jozani i Miasta z Kamienia. 

Firma Refsystem organizuje wyjazdy dla swoich najlepszych Klientów już od kilku lat. W poprzednich latach wycieczki odbywały się m. in. do Chin i na Wyspy Kanaryjskie. 

Grupa Haier jest wiodącym na świecie dostawcą rozwiązań z zakresu klimatyzacji. Haier od początku istnienia wspiera swoich Klientów poprzez nowatorskie rozwiązania, gwarantujące komfort i bezpieczeństwo korzystania z urządzeń. Potwierdzeniem tego jest wydłużenie okresu gwarancji do 5 lat na wszystkie urządzenia Split, Multi Split, MRV i akcesoria. 

Generalnym Dystrybutorem Haier AC w Polsce jest Refsystem. 

 

Dowiedz się więcej