Skorzystaj z poradników i wybierz odpowiednie rozwiązanie grzewcze dla Twoich potrzeb.

Purmo edukuje - sprawdź wideo poradniki!

Nowy Rok coraz bliżej. Jeżeli na liście postanowień znajduje się remont mieszkania lub budowa domu, warto pamiętać o jednej z kluczowych decyzji, jaką jest wybór odpowiedniego rozwiązania grzewczego. W tym właśnie pomogą specjalne poradniki, przygotowane przez Purmo, dzięki temu wybór ten stanie się o wiele łatwiejszy. Dla marki Purmo, wchodzącej w skład koncernu Rettig ICC, rok 2017 był szczególny. Dokładnie 25 lat temu rozpoczęła ona swoją działalność na polskim rynku, a dostarczając nowoczesne i energooszczędne grzejniki płytowe, szybko znalazła uznanie zarówno wśród indywidualnych użytkowników, jak i profesjonalistów. Z biegiem czasu marka poszerzyła swoją ofertę o grzejniki dekoracyjne, kolumnowe, konwektorowe i kanałowe, a także o ogrzewanie płaszczyznowe i systemy rurowe, umacniając pozycję Rettig ICC jako lidera w swojej branży.

Purmo proponuje nie tylko najwyższej jakości urządzenia grzewcze. Marka dokłada wszelkich starań, by wybór urządzeń przez klientów był optymalny. W związku z tym powstały m.in. poradniki w formie filmów, udostępnionych na kanale Purmo Polska w YouTube. Dzięki filmom, w zwięzły i przystępny sposób przekazane zostaną informacje dotyczące zasadniczych kwestii:

  • Jak dobrać grzejnik do instalacji?
  • Czy eksploatacja ogrzewania podłogowego jest tańsza od tradycyjnych grzejników?
  • Jakie rozwiązanie grzewcze sprzyja alergikom?
  • Czy ogrzewanie ścienne jest równie efektywne jak podłogowe?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań niewątpliwie pomogą podjąć właściwe decyzje wszystkim tym, którzy w nadchodzącym roku planują modernizację instalacji grzewczej lub będą poszukiwać najkorzystniejszego źródła ciepła do nowego domu.

 

Poradniki marki Purmo