W czasach, kiedy układy automatycznej regulacji systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych przeżywają znaczący rozwój firma ATT proponuje Państwu interesującą alternatywę. Jej autorskie rozwiązanie PROONE, bazujące na sterownikach firmy UCS, daje potencjalnym klientom szeroką gamę możliwości technicznych.

Przede wszystkim, innowacyjny system jest istotną konkurencją dla tzw. rozwiązań fabrycznych proponowanych przez producentów urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Bardzo atrakcyjna cena, łatwa i przyjemna obsługa przez końcowego użytkownika, możliwość użycia większości aplikacji wykorzystywanych w układach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych o różnej konfiguracji to jedne z głównych zalet naszego produktu.

Dodatkowo rozwiązanie PROONE jako opcję umożliwia podłączenie web serwera, który pozwala na pełną kontrolę działania danego systemu z dowolnego miejsca w zasięgu sieci Internet. Zmiany, analogiczne jak w przypadku bezpośredniej obsługi z poziomu sterownika, obserwacja parametrów pracy systemu, informacje o ewentualnych awariach stają się dostępne praktycznie w każdym momencie i niemalże każdym miejscu.

Równocześnie, jako producent systemu PROONE, ATT zapewnia zaprogramowanie każdego indywidualnego rozwiązania, zgodnie z wytycznymi i warunkami technicznymi konkretnego układu wentylacji lub klimatyzacji. Na obszarze województwa śląskiego, są oni również w stanie udzielić kompleksowego wsparcia w pracach obiektowych związanych z montażem układów automatyki jako całości.     

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo na internetowym portalu poświęconemu systemowi PROONE, do którego odwiedzenia serdecznie zapraszamy. Mamy nadzieję, że produkt spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.Sprawdź szczegółowe informacje odnośnie systemu PROONEATT
ul. Naruszewicza 3 lok. 3
41-219 Sosnowiec
tel.: +48 785 921 222+48 785 921 222
 biuro@att-automatyka.pl