Podczas tegorocznych targów Instalacje w Poznaniu (23-26 kwietnia) firma Zehnder zaprezentuje nowy grzejnik Zehnder Zeno Wing oraz przedstawi rewolucyjne, komfortowe urządzenie grzewcze Zehnder Zenia. Ponadto zostanie także przedstawiona szeroka gama produktów wentylacyjnych oraz ogrzewania i chłodzenia sufitowego. 24 kwietnia Zehnder zaprasza na prezentację pierwszego na świecie, zautomatyzowanego programu projektowego do doboru i konfiguracji systemu wodnych promienników sufitowych.

Stoisko Zehndera będzie obfitowało w ciekawe, innowacyjne rozwiązania.

Oficjalna premiera Zehnder Zeno Wing
Zehnder wprowadził do swojej oferty grzejników nową funkcjonalność.
- Zehnder Zeno Wing dysponuje odchylanymi, grzejącymi wieszakami na ręczniki i ubrania. Takie rozwiązanie zainteresuje na pewno tak klientów indywidualnych, jak i hotele, czy obiekty użyteczności publicznej – zauważa Jerzy Stosiek, dyrektor generalny Zehnder Polska.
Grzejniki dostępne są w dwóch wersjach z jednym lub dwoma odchylanymi wieszakami o nośności nawet 4kg każdy. Tworzą one półeczki, swego rodzaju skrzydła suszarki na wilgotne tkaniny. 

Zehnder Zenia na razie tylko na targach
Zehnder Zenia to jednocześnie podgrzewacz i suszarka do ręczników, grzejnik na podczerwień, a także wentylator grzewczy o bardzo ciekawym, minimalistycznym wzornictwie. Urządzenie to można podziwiać jedynie przy okazji targów, gdyż na rynku pojawi się dopiero z początkiem III kwartału br.. Architekci i projektanci mogą zaznajomić się z modelami 3D Zehnder Zenia, uczestnicząc w międzynarodowym konkursie na projekt łazienki z tym urządzeniem.

Sposoby Zehndera na świeże powietrze w domu
Wentylacja w domu jest niezwykle istotna. Zehnder pokaże na targach, na jak wiele sposobów można zapewnić świeże powietrze domownikom. 
- Warto podkreślić, że Zehnder posiada w ofercie entalpiczny wymiennik ciepła. Umożliwia on odzysk ciepła i wilgoci, zapewniając komfortowy klimat wnętrza. Specjalna membrana polimerowa zapobiega przenikaniu wszelkich mikroorganizmów. Przekazywanie energii cieplnej i wilgoci między powietrzem doprowadzanym i wywiewanym następuje bez przenoszenia zapachów, gazów i skażeń - opisuje Jerzy Stosiek.

Komfortowy, zdrowy i energooszczędny klimat wnętrz
Pełną ofertę Zehndera w zakresie dostarczania komfortu cieplnego i świeżego powietrza uzupełni 24 kwietnia oddzielna prezentacja programu projektowego do doboru i konfiguracji systemu wodnych promienników sufitowych. Targi Instalacje są możliwością sprawdzenia, jak rozwiązania Zehndera mogą podnieść jakość życia podczas wygodnego użytkowania, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnego wzornictwa i precyzji wykonania, osiągniętych dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii.

 

Dowiedz się więcej