Marka Hitachi, producent rozwiązań z zakresu klimatyzacji i ogrzewania, właśnie zadebiutowała z nową stroną internetową www.klimatyzacjahitachi.pl dedykowaną polskim klientom. Strona została zrealizowana dla działu HVAC firmy Johnson Controls, właściciela marki Hitachi w sektorze klimatyzacji, i stanowi wizytówkę produktową marki w Polsce.

Premiera nowej strony internetowej klimatyzacjahitachi.pl

Polski Hitachi Team, w niezwykle szybkim tempie, rozpoczął intensywne działania mające na celu umocnienie obecności Hitachi w Polsce. Otworzyliśmy pierwsze w tej części Europy Centrum Szkoleniowe Hitachi w Warszawie oraz rozpoczęliśmy cykl szkoleń dla naszych partnerów biznesowych w programie Hitachi Partner – mówi Rafał Nowak, Dyrektor Działu HVAC Polska i Ukraina w Johnson Controls International. – Dzisiaj z radością możemy zaprosić wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszej nowej strony internetowej www.klimatyzacjahitachi.pl. Celem, który przyświecał nam w trakcie realizacji strony było przedstawienie niezwykle szerokiej gamy urządzeń znajdujących się w portfolio naszej marki – dodaje Rafał Nowak.

 

Sprawdź nową stronę i sam oceń

 

Serwis dedykowany jest zarówno profesjonalistom z branży, jak i klientom ostatecznym – właścicielom domów, mieszkań czy inwestorom. Dla klientów ostatecznych przeznaczone są kategorie Twój Dom i Twoja Firma, gdzie można odnaleźć i wybrać konkretne urządzenia poszukiwane w celu dokończenia prac budowalnych lub remontowych. Podstrony produktowe dedykowane profesjonalistom prezentują najnowsze informacje na temat systemów Split i MultiSplit, pomp ciepła oraz systemów VRF. Strona w łatwy sposób umożliwia również wyszukanie dystrybutorów i instalatorów Hitachi w Polsce. Wkrótce powstanie również zakładka Extranet przeznaczona dla projektantów, dystrybutorów i instalatorów Hitachi.