Bydgoska hurtownia wentylacji, po dwutygodniowej akcji informacyjnej, dzisiaj rusza z odświeżonym serwisem www.

Premiera nowej strony internetowej DABROwent.pl


Dobra zmiana

Firma DABROwent, jedna z największych hurtowni wentylacyjnych, dzisiaj uruchomiła nową stronę internetową. Całkowicie zmieniony został nie tylko designe serwisu, ale również unowocześniono nawigację witryny. Dzięki tym zmianom dostęp do cenników i produktów jest bardziej intuicyjny, a poruszanie się po serwisie jest znacznie prostsze (między innymi wprowadzono proste menu główne, czy szybki dostęp do cenników spod main page). 

 

(film promujący stronę dabrowent.pl)
 

Marka DABROwent do komunikacji dodała również nowe kolory (odcienie czerwieni oraz szarości), co niejako jest pochodną wcześniejszych zmian w komunikacji wizualnej.Nowa strona jest również w pełni responsywna, dzięki czemu z łatwością można korzystać z niej na tabletach oraz smartfonach.

 

Blisko Klienta

DABROwent mocno nastawiła się na przekaz dotyczący organizacji firmy (m.in. rozbudowując zakładkę kontakt), a także informacje o swoich wartościach i misji, co ma przybliżyć idee hurtowni potencjalnym i obecnym Klientom. Mocno podkreślono również cztery filar firmy: szybkie dostawy towaru, fachową obsługę, optymalne ceny oraz szeroki asortyment.Ciekawostką jest wdrożenie dodatkowego kanału komunikacji z Klientem w formie Live Czatu, dzięki czemu Kontrahent bezpośrednio może skomunikować się z odpowiednim ekspertem lub handlowcem w kwestii danego problemu już na poziomie strony.

 

A jak Wy oceniacie zmiany na DABROwent.pl?