Premiera roku! Najnowszy projekt Midea – klimatyzatory ścienne serii Breezeless+!

Poznaj najnowszą technologię Midea!

Nowa seria urządzeń ściennych jest jedną z największych innowacji na rynku HVAC, zarówno pod względem technologicznym, jak i estetycznym. Dzięki nowoczesnej technologii Inverter Quattro, agregaty osiągają najwyższe efektywności energetyczne - klasa A+++.

Cenisz sobie prawdziwy komfort? Te urządzenia są stworzone właśnie dla Ciebie!

Odkryj Breezeless+ krok po kroku.


TWIN FLAP™
Opatentowana technologia chłodzenia


Tradycyjna żaluzja zamontowana w klimatyzatorach ułatwia kierowanie strumienia powietrza, jednak pozostawia je dość ostrym i powoduje nieprzyjemne odczucie chłodnego powiewu.

Specjalnie zaprojektowane przez Midea dwie żaluzje Twin Flap wyposażone są w tysiące mikrootworków. Przepływający przez nie strumień powietrza przekształca się w rozproszone strugi powietrza, które niezauważalnie obniżają temperaturę w pomieszczeniu.

 

Obie żaluzje posiadają 7928 otworów! Zimne powietrze rozprowadzane i rozpraszane jest poprzez każdy z tysięcy mikrootworów. W ten sposób eliminowany jest nieprzyjemny, jednolity strumień powietrza, a w pomieszczeniu króluje przyjemnie, chłodne i komfortowe środowisko.

 

Każda mikro-dziura w żaluzjach Twin Flap jest rozmieszczona w różnych rozmiarach i kształtach, aby maksymalnie rozproszyć, nadać inny kierunek oraz zoptymalizować wypływające z klimatyzatora powietrze. Ta innowacyjna konstrukcja może również zapobiegać kondensacji wody.

 

Już wkrótce kolejne zaskakujące innowacje.
Odkryj Breezeless+ krok po kroku!

 

Dowiedz się więcej