Z początkiem marca KLIMA-THERM uruchomiła nowy program dedykowany Partnerom handlowym FUJITSU, w którym nagrodą główną jest wyprawa marzeń do orientalnej Japonii. Program Partnerski realizowany jest już po raz piąty, a w tym roku został on wzbogacony o autorską, responsywną platformę online z szeregiem nowych funkcjonalności i praktycznych narzędzi.

Poznaj Klimat – Made in Japan” – nowy Program Partnerski FUJITSU

Motywem przewodnim nowego Programu Partnerskiego FUJITSU „Poznaj Klimat” jest hasło „Made in Japan”. KLIMA-THERM dedykuje Program grupie współpracujących z firmą Dystrybutorów i Autoryzowanych Partnerów Serwisowych (APS). Program już po raz piaty został stworzony w celu motywowania Partnerów Handlowych do dokonywania regularnych zakupów, premiowanych punktami. W tym roku KLIMA-THERM przygotowała nagrodę główną - ekskluzywną wyprawę marzeń do kraju pochodzenia marki FUJITSU – Japonii oraz dziesiątki innych, atrakcyjnych nagród.


Tegoroczna edycja Programu „Poznaj Klimat – Made in Japan” oferuje jeszcze więcej, dzięki nowej formule innowacyjnej platformy online. Rozwiązanie to jest efektem autorskiego, unikalnego na rynku projektu firmy KLIMA-THERM. Strona www.poznaj-klimat.pl jest nie tyko serwisem agregującym indywidualną punktację oraz tworzącym zbiorcze rankingi, ale stanowi również praktyczne narzędzie szybkiego dostępu do najważniejszych informacji o zakupionych w Programie urządzeniach. Platforma daje klientom wiele funkcjonalnych korzyści, jak m.in. historię zakupów z podglądem faktur, wgląd w pełną dokumentację techniczną: montażowo-serwisową oraz instrukcje obsługi, jak i możliwość wygenerowania i wydruku kart gwarancyjnych. Dodatkowo serwis zintegrowany jest z systemem rezerwacji szkoleń z aktywnym interfejsem zawierającym funkcję autouzupełniania danych klienta zalogowanego na platformie „Poznaj Klimat”. Strona internetowa Programu jest responsywna, a jej projekt powstał z myślą o najpopularniejszych na rynku przeglądarkach internetowych w wersjach na urządzenia stacjonarne i mobilne.


- W tym roku „Poznaj Klimat” proponuje naszym klientom znacznie więcej, i w tym sensie jest on zupełnie nową odsłoną projektu z sukcesem realizowanego przez naszą firmę już po raz piąty. Chcąc dostarczyć współpracującym z nami Partnerom FUJITSU wartość dodaną – nie tylko na wymiarze programu wspierającego sprzedaż produktów z oferty KLIMA-THERM z prestiżową nagrodą główną, wyprawą VIP do Japonii – samodzielnie opracowaliśmy i wdrożyliśmy innowacyjną platformę www pełniącą jednocześnie funkcję profesjonalnego i, co ważne, intuicyjnego w obsłudze narzędzia dostępu do dokumentacji zakupionych urządzeń – podkreśla Przemysław Kukowski, Zastępca Dyrektora ds. Handlowych i opiekun merytoryczny Programu. – Program „Made in Japan”, będący rezultatem kilku lat doświadczeń z poprzednich edycji oraz wielu miesięcy pracy koncepcyjnej, marketingowej i programistycznej, to w naszej branży bez wątpienia nowa jakość w obszarze współpracy z klientem – dodaje Przemysław Kukowski.


KLIMA-THERM zapewniło odpowiednią komunikację z uczestnikami Programu. Platforma online stworzona została, by ułatwić bieżący kontakt z klientem. W tym celu posiada ona m.in. rozbudowany panel administracyjny dla pracowników KLIMA-THERM, jak również wygodny, dostępny z wielu poziomów platformy formularz służący uczestnikom Programu do szybkiego kontaktu z firmą. Ponadto na stronie www.poznaj-klimat.pl znajdą Państwo moduł „Aktualności”, zastępujący dotychczasowe narzędzie w postaci tradycyjnego e-biuletynu. 


- Nowy Program stanowi odzwierciedlenie filaru działalności naszej firmy, jakim jest budowanie partnerskiej relacji z klientem opartej m.in. na dostarczaniu najlepszych, nowoczesnych narzędzi wspierających sprzedaż, a przekładających się na nasz wspólny sukces w biznesie. Nieodzowną częścią zarządzania relacją jest z kolei komunikacja i stały kontakt z klientami, czemu z pewnością sprzyjać będzie nowa platforma www Programu – zauważa Ewa Pilarska, Dyrektor ds. Marketingu i PR w Grupie KLIMA-THERM. – Jestem przekonana, że „Made in Japan” to projekt wyjątkowy, łączący wszystkie atuty wypracowane w poprzednich edycjach Programu z nową wartością oferowaną przez konkretne narzędzia usprawniające wgląd do najważniejszych informacji o firmie i produkcie – podsumowuje Ewa Pilarska.


Program „Poznaj Klimat – Made in Japan” wystartował 1 marca. Równolegle z uruchomieniem Programu do Dystrybutorów i Autoryzowanych Partnerów Serwisowych (APS) FUJITSU rozesłano zaproszenia do uczestnictwa zawierające loginy i hasła.

 

Zaloguj się do platformy